МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Про магазин

Інтернет-магазин опалення та водопостачання
Інтернет-магазин водопостачання Boiler.ua пропонує своїм клієнтам все для опалення та водопостачання, а саме сантехнічні комплектуючі, трубопровідну арматуру, побутові та промислові насоси, пожежне обладнання, водонагрівачі. Тут можна купити фітинги, фланці, засувки, компенсатори, електроприводи, труби, клапани та інше.

Коротка історія про Boiler.ua

У 2004 році ми почали свою діяльність на ринку трубопровідної арматури. Однак ми вважали за краще складний шлях розвитку, тому спершу побудували бізнес і тільки потім створили бренд. Нашою основною метою виступало знищення кордонів, що існують між промисловими і приватними особами. Завдяки цьому ми знаємо, згідно якими показниками нас оцінюють.

Сьогодні нас знають не тільки в Україні, але і в інших країнах, як провідну компанію в індустрії водопостачання та опалення.

Асортимент компанії

В інтернет-магазині опалення та водопостачання Boiler.ua величезний асортимент продукції, який представлений в основних категоріях:

Boiler.ua - магазин для сантехніка, в якому можна купити абсолютно будь-яку деталь обладнання для опалення та водопостачання.

Чому магазин водопостачання Boiler.ua?

Інтернет-магазин опалення та водопостачання Boiler.ua має ряд причин того, щоб співпрацювати саме з ним:

  • Доступна ціна на продукцію;
  • Тут є все для опалення та водопостачання;
  • Весь товар, з яким працює Boiler.ua, відрізняється високою якістю;
  • Зручні умови доставки;
  • Можливість безготівкового розрахунку, накладеного платежу;
  • Швидка доставка по Україні;
  • Кур'єр по Киеву;
  • Можливість самовивозу;
  • Можливість обміняти або повернути придбану продукцію.

Якщо ви шукайте обладнання для опалення та водопостачання, їх комплектуючі, або бажаєте купити регулятор температури, звертайтеся до нас. Ми гарантуємо високу якість обслуговування, консультації фахівців по телефону, швидке оформлення замовлень.

У нас є абсолютно все для водопостачання, тому щоб замовити вибраний товар на нашому сайті, скористайтеся функцією «Кошик» або допомогою менеджера, який в телефонному режимі прийме у вас замовлення.

Вгору