МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Термометри біметалічні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Біметалічний термометр являє собою надійний прилад для визначення температури рідких, сипучих або газоподібних речовин. Він демонструє навіть найнезначніші зміни температурного режиму, тому його можна використовувати як у повсякденному побуті, так і на виробництві (у промисловості та під час проведення різних лабораторних досліджень).

Основні характеристики та властивості
Термометр у такому виконанні має одну відмінну рису від традиційних приладів вимірювання температури - на ньому зафіксовано кінець пружини з біметалічної стрічки, завдяки чому можна обійтися без небезпечної для здоров'я людини ртуті, яка, власне кажучи, не передбачена конструкцією. Його можна купити хоча б тому що:

  1. Біметалічний термометр справно працює навіть у найекстремальніших умовах. Він не боїться перепадів температур і може використовуватися навіть за +600°С, що робить його універсальним для будь-яких сфер діяльності (включно з системами опалення та повітряного кондиціонування в котельнях);
  2. Він легко налаштовується завдяки спеціальному регулятору значень, розташованому на тильному боці пристрою. Підлаштуйте розташування нуля в потрібному вам місці, і використовуйте прилад у будь-якому необхідному вам температурному режимі;
  3. Усі показники - гранично точні. Шкала відповідає міжнародним і державним стандартам.

Такий термометр працює набагато повільніше, як порівняти зі звичайними моделями, однак якщо точність вимірювань для вас у пріоритеті, тоді кращого варіанту, ніж біметалевий термометр, вам не знайти.

На що потрібно звертати увагу під час купівлі?
Як правило, такий термометр має сталевий корпус зі штоком та алюмінієвий циферблат, проте можемо мати різні технічні характеристики, які напряму впливають на сферу його застосування. Яка б не була ціна приладу, перш ніж купити біметалічний термометр, необхідно звертати увагу на такі параметри, як:

  1. Розташування і розмір штока (його довжину);
  2. Гідрозаповнення. Цей показник важливий, якщо термометр буде використовуватися в умовах постійної вібрації;
  3. Комбінованість і чутливість;
  4. Покриття виробу. Найкраще купити модель з антикорозійним покриттям, яке дасть змогу захистити пристрій від води і пилу;
  5. Діапазон температур;
  6. Наявність супутніх сертифікатів якості.

У нашому магазині представлено широке розмаїття моделей, серед яких ви запросто знайдете і зможете купити термометр біметалевий. Купити (Київ) високоточні прилади та будь-яке інше вузькоспеціалізоване обладнання за доступними цінами тепер стало можливо! Наші контакти.

Вгору