МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Пожежний інвентар для стендів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Значущим елементом протипожежної безпеки є пожежний інвентар - укомплектовані відповідно до ГОСТу щити, стенди. Їх встановлюють у приміщеннях різного призначення, на території підприємств, інших об'єктів, що захищаються. Пожежний інвентар забезпечує зручний і швидкий доступ до сокир, іншого немеханізованого інструменту, вогнегасників, у разі виникнення надзвичайної ситуації. З їхньою допомогою можна локалізувати загоряння, забезпечити евакуацію людей, зменшити фінансові втрати від псування майна.

Де купити інвентар пожежного щита швидко і недорого?
Впоратися з цим завданням допоможе наш інтернет - магазин. У нас ви можете придбати надійні вироби, здатні витримувати серйозні навантаження. Пропонований нами асортимент дозволяє вибрати те, що потрібно для вирішення конкретних завдань. Наприклад, пожежна сокира представлена в таких модифікаціях:

 • Стандартна, вагою 600 г. Нею можна перерубати невеликі елементи з дерева, розкрити покрівлю тощо. Для зручності та більшої безпеки її зберігають і переносять, використовуючи спеціальну кобуру;
 • Поясна сокира, що має з одного боку лезо, з іншого - кирку. Таке конструктивне рішення дає змогу розширити коло розв'язуваних завдань, зокрема відкривати колодязі з пожежними гідрантами, пересуватися крутими схилами;
 • Важча штурмова сокира, оснащена довгою рукояткою, дає змогу збільшити амплітуду ударів і підвищити їхню ефективність, щоб проникнути в приміщення, де виникла пожежа.

Під час гасіння пожежі вельми корисними виявляться й інші ручні інструменти: лопата штикова або совкова, багор, лом, совок для піску. Такий пожежний інвентар у нас завжди в наявності.

Комплектація пожежного щита буде неповною, якщо не буде таких елементів:

 • Конусне відро. У нас ви можете купити міцні вироби, місткістю 10 літрів;
 • Кошма. В асортименті одношарові протипожежні покривала різного розміру, зокрема й посилені.  У нас ви можете замовити двошарову пожежну кошму зі склотканини;
 • Підставка під вогнегасник. Пропонована нами модель практична і зручна у використанні.

Інвентар, що забезпечує пожежну безпеку, необхідний не тільки на виробництві, а й у садових товариствах, гаражних кооперативах тощо. Коштує він недорого, а користь від нього велика - врятовані життя.

Особливості вибору пожежного інвентарю
Щоб оснастити стенд із пожежним обладнанням, потрібно зібрати велику кількість інструменту, що дає змогу в разі нагальної потреби полегшити процес гасіння та евакуації людей із палаючої будівлі. При виборі такого обладнання слід керуватися простими принципами:

 1. Не варто недооцінювати небезпеку. Навіть якщо інвентарем не доведеться скористатися ніколи, він має бути присутнім у повному обсязі.
 2. Усі інструменти та обладнання мають бути високої якості. Для цього рекомендується купувати продукцію тільки брендів, що мають хорошу репутацію.
 3. Серед інвентарю на пожежному стенді має бути вогнегасник. При його виборі слід враховувати специфіку приміщення. У деяких випадках розміщується два або більше вогнегасників різних типів.
 4. Весь інвентар має проходити регулярну перевірку. Під час розміщення на стенді його слід фіксувати таким чином, щоб у разі потреби можна було легко зняти і використовувати за призначенням.
 5. Устаткування, що розміщується на пожежному стенді, не обов'язково має спочатку призначатися для гасіння пожеж. Однак, щоб зробити його помітним, слід подбати про перефарбування у відповідні кольори.
Вгору