МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Клапани відносяться до типу запірно-регулюючої трубопровідної арматури. Їх завдання - забезпечувати функціональність і безпеки системи. Застосовуються в системах опалення, водо- і газопостачання, вентиляції, кондиціонування і магістральних трубопроводах (в тому числі для нафтопродуктів).

Запірна арматура такого типу має кілька різновидів, кожна з яких представлена ​​в інтернет-магазині boiler.ua в великому виборі модифікацій, виробників і вартості.

Види клапанів

1. Зворотні
Запобігають зміну потоку води. Працюють тільки в одному напрямку, закриваючи заглушку, якщо маса раптом змінює напрямок руху. Часто встановлюються в водопроводах. Різновидом є кульовий клапан для опалення. Пристрій кульового клапана відрізняється запірним елементом у вигляді металевої кульки. При нормальному потоці куля за допомогою пружини притискається до сідла, в разі зміни тиску або напрямки пружина розпрямляється, перекриваючи сферою шлях масі. Встановлений клапан на байпас запобігає зміні напрямку гарячої води, забезпечуючи безперебійну роботу системи.

Аналогічну дію пропонує запірний клапан каналізації. Крім того, є поворотний клапан, підйомний, двостулковий.

Зворотний клапан має ще назву клапан подачі води - купити його рекомендується обов'язково для автономних систем водопостачання.

2. Запобіжні
Клапан тиску повітря захищає від перепаду і надлишкового припливу повітря. Скидає робоче середовище і відновлює тиск всередині системи. Це дозволяє уникнути руйнування або розриву трубопроводу. Бувають трьох типів: мембранні, важільні і пружинні.

3. Регулюючі
Інструмент регулювання тиску і витрати шляхом проходження середовища через розтин. Вони є прохідні - встановлені на прямих ділянках, без зміни напрямку потоку; кутові - направляють його під кутом 90 градусів; трьох-, чотирьохходові - з трьома / чотирма патрубками, які змішують два потоки з різними параметрами в один.

4. Електромагнітні
Забезпечують автоматичне спрацьовування запірної арматури в екстрених ситуаціях при подачі електроенергії. Перекривати вручну нічого не треба, на що витрачається набагато менше часу. Соленоїдний - клапан регулювання води, спеціальний газовий - встановлюється на газові мережі.

5. З пневмоприводом
Клапан подачі повітря. Варіант для ситуацій, коли використання електромагнітних не допускається (в'язка, абразивний або корозійно-сприяє середа). Застосовується при водоочищення, а також в харчовій промисловості.

6. Вантуз
Засіб автоматичного позбавлення від повітря, який накопичується в трубопроводі. Не вимагає участі людини. Простий алгоритм дії забезпечує надійне функціонування.

Високоякісна продукція компанії "Бойлер": клапани

Запірно-регулюючий клапан в інтернет-магазині boiler.ua представлений в найбільшому в Україні різноманітності. У нашому каталозі ви знайдете всі необхідні комплектуючі і деталі, щоб забезпечити регульовану і безпечну роботу водо-, тепло- та газопроводу. В тому числі:

  • регулятори температури, редуктори (регулюється подача холодної води, гарячої);
  • конденсатовідвідники, які мають клапан випускання пари;
  • і т.д.

Каталог вміщує величезний асортимент продукції українського і зарубіжного виробництва провідних брендів. Кожен виріб має високу якість і гарантію.

Великий вибір перегукується з доступними цінами, за рахунок чого купувати на boiler.ua вигідно і недорого.

Оформити замовлення можна на сайті або звернувшись до консультантів по телефону, якщо потрібно отримати додаткову інформацію. У Києві замовлення можна забрати самостійно або замовити послугу кур'єра. В інші міста товар доставляється компаніями-перевізниками.

Також у нас доступна безкоштовна доставка - умови читайте у відповідному розділі.

Вгору