МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Труби для теплої підлоги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Технології йдуть уперед, і теплі підлоги в будинку стають не розкішшю, а необхідністю. Так приємно ступити на теплу підлогу після важкого робочого дня, високих підборів і незручних черевиків на теплу підлогу, а дітям завжди є де сушити свої речі після вдалої прогулянки. Труба для теплої підлоги є важливою частиною під час встановлення системи теплих підлог, саме вона зазнає максимального теплотехнічного та механічного навантаження. Розібратися в різноманітті моделей, зробити правильний вибір і купити труби для теплої водяної підлоги оптом з доставкою по Україні допоможе наш магазин.

В інтернет-магазині представлений широкий вибір труб для установки водяного опалення різних виробників. За допомогою каталогу можна підібрати відповідну модель саме вашим потребам, вказавши необхідні параметри: бренд, необхідну довжину бухти, номінальний прохід труб, ціну, max температур та інші технічні характеристики.

Труби зі зшитого поліетилену PEX
Звичайний полімер, який використовують у виробництві побутових предметів, не вирізняється термостабільністю, тому його не використовують у системах теплих підлог. А поліетилен (PEX), що пройшов спеціальну обробку - зшивку, яка створює просторову решітку в поліетилені високої щільності завдяки утворенню об'ємних поперечних зв'язків між макромолекулами полімеру, стає стабільним і за високих температур. Серед переваг PEX-труб - менша вартість, можливість виправляти деформовані ділянки. Вони зручні під час монтажу контурів і мають високу пластичність.

У нашому магазині представлено кілька різних видів труб зі зшитого поліетилену PEX, які відрізняються способом утворення поперечних нелінійних зв'язків:

 • PEXb - створення тривимірних зв'язків у цьому полімері відбувається силановим методом із використанням каталізатора (олово);
 • PEXc - процес зшивання викликається впливом заряджених частинок;
 • PEX-EVON - труби, доповнені спеціальним киснезахисним шаром, що унеможливлює потрапляння в трубопровід кисню, який може активувати корозійні процеси в системі опалення.

Труби на основі поліетилену підвищеної термостійкості (PE-RT)
Матеріал PE-RT поліетилен абсолютно нового типу робиться зі стандартного поліетилену за дешевшою технологією - молекула полімеру утворюється за допомогою відгалужень і має безліч стійких міжмолекулярних зв'язків. Термостійкий поліетилен має властивості зшитого поліетилену: стійкість до високих температур і ультрафіолетових променів.

До переваг цього полімеру відносять:

 • Тривалий термін експлуатації;
 • Можливий ремонт трубопроводу;
 • Не втрачає своїх властивостей при негативних температурах;
 • Контури таких комплектуючих безшумні при підвищеному водяному навантаженні;
 • Швидкий і якісний монтаж.

Що необхідно знати, щоб зробити правильний вибір труб
Встановлення такої системи опалення передбачає розрахунок на багаторічну експлуатацію, тому необхідне використання матеріалів, які відповідають конкретним вимогам:

 1. Надійність. Стінки труб повинні витримувати навантаження з двох сторін - з одного боку бетонної стяжки, з іншого - витримувати перепади тиску теплоносія;
 2. Відрізки труби мають бути такої довжини, щоб було можливе укладання одного контуру на площі одного приміщення. Інший варіант підключення двох контурів до одного колекторного вузла - він прийнятний для великих приміщень - важливо, щоб відрізки були одним цілим;
 3. Встановлення систем теплих підлог не може обійтися без заливки бетонної стяжки, що забезпечує економічність і надійність її роботи, і у зв'язку з цим треба мати на увазі неможливість проведення ремонту контурів і дорожнечу демонтажу стяжки в разі будь-якої несправності;
 4. Стандарти щодо зовнішнього діаметра труби і допустимої довжини трубопроводу:
 • 16 мм - від 50 до 80 м;
 • 20 мм - до 100 м;
 • 25 мм - до 120 м.
 1. Теплі підлоги налаштовуються на роботу з теплоносієм за низької температури, але трубопровід повинен витримувати нагрівання до 80 - 90 С на випадок надзвичайних ситуацій;
 2. Трубопровід повинен мати ідеально гладку внутрішню поверхню стінок для збереження гідравлічного опору та підвищення шумоізоляційних властивостей.
Вгору