МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Сталеві переходи - це відрізки труби, що мають торці різного діаметра. Перехід сталевий використовують для стикування труб різних за розміром. Арматуру застосовують на технологічних трубопроводах промислового, цивільного значення. За рахунок зміни діаметра елемент дає можливість рівномірного розподілу навантаження на окремі ділянки мережі.

З'єднувальні деталі цього типу затребувані в газо- і нафтовидобувній галузі, на харчових, хімічних підприємствах, під час влаштування опалювальних, водопостачальних систем. Вони бувають ексцентричними або концентричними. Деталі підходять для різних видів трубопровідних систем.

Основні типи сталевих переходів

Згідно з державними стандартами, перехід сталевий виготовляється за ГОСТом. Однак все частіше конструктори стикаються з нестандартними трубопровідними системами, де необхідно застосовувати деталі з іншими геометричними і технічними параметрами.  Тому виробники випускають ще два види переходів для труб, які також відповідають нормам ГОСТу:

 • Концентричний (позначається буквою "К). Торці цієї деталі розташовані на осі симетрії. Їхня форма схожа на усічений конус, а в розрізі це рівнобедрена трапеція. Ця арматура використовується у вертикальних конструкціях трубопроводу, що кріпляться до підвісних опор. Концентричні переходи широко застосовують у комунальній, енергетичній, хімічній та нафтогазовій сферах;
 • Ексцентричний (позначається буквою "Е"). Центри торців цієї деталі зміщені по відношенню один до одного і розташовані на двох паралельних осях. За формою вона нагадує усічений конус зі зміщеною основою, а в розрізі це прямокутна трапеція. Цю арматуру застосовують у горизонтальних конструкціях трубопроводу. Ексцентричні деталі допомагають уникати застоїв у трубах і значно спрощують розбирання конструкції під час ремонтів і техобслуговування.

Конічні переходи для труб виготовляються з нержавіючої сталі різних марок, що впливає на стійкість арматури до корозії та агресивного середовища. Для їх виробництва використовуються методи відцентрового лиття або штампування. У результаті виходять безшовні деталі, які набагато міцніші та мають більш тривалий термін експлуатації.

У домашньому господарстві сталеві з'єднання застосовуються в конструкціях водопроводу або каналізації.

Особенности

Сталевий перехід для труб виготовляється з вуглецевої, низьколегованої, нержавіючої сталі. Її марку підбирають виходячи з таких факторів:

 • Матеріал трубопровідної системи;
 • Максимальний тиск у трубопроводі;
 • Ступінь агресивності, температура робочого середовища.
 • Технічні характеристики, розміри перехідників регламентуються держстандартами, галузевими постановами.

Вироби виробляються:

 • Штампованими - в безшовному вигляді, відрізняються підвищеною міцністю. Встановлюються в трубопроводах з тиском max 2,5 МПа.
 • Зварними - невисока вартість, низькі експлуатаційні характеристики виробів. Монтуються в системах до 4,0 МПа.
 • Обтискними - до 500 мм у діаметрі.
 • Точковими - можна виготовляти продукцію нестандартної форми і розмірів.
 • Деталі додатково можуть оброблятися антикорозійними складами або оцинковуватися.

Монтаж елементів здійснюють методом стикового зварювання або за допомогою фланців. Якщо необхідно збільшити довжину стикування, то застосовують кілька сполучних елементів.

Чому сталеві переходи слід придбати на boiler.ua

На сайті boiler.ua ви знайдете різні види фітинга. У каталозі розміщені деталі різного діаметру, виготовлені з нержавійки, сталі, а також з емальованим покриттям. Увесь товар розбито на 36 категорій для того, щоб покупцеві було легше знайти і замовити необхідні деталі. Чому варто купити товар саме тут?

 1. Boiler.ua на ринку трубопровідної арматури ще з 2004 року;
 2. Низькі ціни;
 3. Програма лояльності та система знижок;
 4. Юридичний та бухгалтерський супровід для юридичних осіб;
 5. Оперативна доставка - товар відправляється в день замовлення.
Вгору