МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Термометри рідинні ТТЖ-М

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

До числа недорогих і високоточних пристроїв, що вимірюють температуру, належать рідинні термометри - прилади, принцип роботи яких заснований на здатності рідини до теплового розширення. При підвищенні градусів обсяг субстанції збільшується, вказуючи на зміну характеристик середовища. Зняття параметрів виконують за шкалою з градуюванням. До неї прикріплена трубка з рідиною, по якій піднімається субстанція при розширенні, показуючи точні градуси. Механізм із колбою і шкалою запаяний у скляний резервуар із капіляром. Купити побутовий або промисловий рідинний термометр за доступною ціною пропонує інтернет-магазин "Boiler.ua".

Види рідинних термометрів і їхня сфера застосування
Рідинні або ТТЖ термометри заповнюють спеціальними термометричними речовинами. Найбезпечнішими і такими, що швидко реагують на мінімальне підвищення температури середовища, вважають гас і метилкарбітол. Вимірювальні пристрої з цими речовинами виставлені в нашому каталозі. Але використана в трубці приладу термометрична речовина не виступає класифікатором видів. Побутові та технічні рідинні термометри поділяють на види за:

  • Діапазоном допустимих вимірювань - розрізняють пристрої зі шкалою від 00С до +500С-+2500С (крок 500С), від -500С до +500С і від -350С до +500С;
  • Виконання - випускають прямі та кутові прилади. Другий тип вимірювального обладнання використовується в промислових, лабораторних, технічних цілях для зняття температурних даних у різних середовищах, речовинах, газах тощо;
  • Ціні поділки - ця характеристика вказує на точність зняття даних при вимірі. Випускають пристрої з ціною поділки 0.5 і 10С, 20С. Прямі та кутові скляні рідинні рідинні термометри з поділкою шкали 0.50С використовують у лабораторіях, медичних установах і на фармацевтичних підприємствах.

При купівлі ТТЖ мають значення і габарити частин вимірювального обладнання. Особливо його нижньої частини. Ґрунтуючись на принципі дії (рідинне розширення) приладів, точний результат вимірювань можна отримати за умови повного занурення в середовище (позначка рівня нанесена на скляному резервуарі). Ми пропонуємо термометри ТТЖ з величиною нижньої частини від 6.6 см до 100.3 см і довжиною верхньої 16 см і 24 см.

Переваги замовлення товарів в інтернет-магазині "Boiler.ua"
Інтернет-магазин продає продукцію тільки перевіреної якості за ціною виробника. У нас великий вибір ТТЖ для будь-яких сфер застосування. Компанія "Boiler.ua" пропонує:

  • Програми лояльності для покупців, системи знижок;
  • Безкоштовне консультування;
  • Вибір зручного способу оплати товару: накладений платіж, переказ на карту, готівковий/безготівковий платіж;
  • Швидка доставка по всій території України.

Ми постаралися розробити для Вас зручну систему пошуку товару. Але якщо при виборі виникнуть складнощі, зв'яжіться зручним для Вас способом з нашим консультантом.

Вгору