МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Металопрокат

Металопрокат - це будівельний матеріал зі сталі, виготовлений за допомогою гарячої, теплої або холодної прокатки на спеціальному верстаті. Завдяки його невисокій вартості, він став дуже широко використовуватися в будівництві та більшості видів промисловості. Для окремих типів прокату може застосовуватися різна сталь.

Основні різновиди металопрокату
Від асортименту і якості сталевих товарів залежить розвиток галузей машинобудування, автомобілебудування, промислової сфер і багатьох інших. Виготовляється така продукція з найрізноманітніших металів: заліза, нержавійки, чавуну, алюмінію, магнію, цинку, сплавів міді та свинцю. Сировина і спосіб виробництва визначають призначення прокату, тому розрізняють такі класифікації металопрокату.

Листовий
Листовий прокат виготовляється методом пресування і буває декількох типів. Одним із найпоширеніших видів є металеві листи, якими обшивають побутову техніку, корпуси літаків і суден. З листової сталі роблять труби, що експлуатуються промисловим і комунальним господарством. Ці вироби діляться на кілька класів, відрізняючись формою перетину, діаметром, матеріалом і товщиною стінок. Для будівництва та монтування використовують профнастил і гофролист. До листової продукції можна віднести оцинковані, холоднокатані, гарячекатані та сталеві листи.

Сортовий
До сортової металопродукції належать:

  • Гнучка і будівельна арматура, яка використовується в зміцненні бетонних конструкцій;
  • Різні типи стрижнів, каркасів і сіток, що застосовуються для побутових потреб;
  • Катанка, з якої виготовляють дріт, болти і сітки;
  • Круг, необхідний для виготовлення труб і деталей на автомобілі;
  • Шестигранник для виробництва болтів, гайок, гвинтів та інших видів кріплення;
  • Квадрат, що використовується у виготовленні деталей на автомобілі;
  • Смуга, що застосовується у виробництві ресор, ріжучих інструментів і гнутих профілів;
  • Рейки залізничні та трамвайні (вузька, широка колія);
  • Прути.

Фасонний
До фасонних сталевих заготовок відносять швелер, що має суцільний П-подібний переріз, і двотавр з Н-подібним перерізом. Така продукція славиться високою міцністю, тому використовується для монтажу перекриттів, будівництва мостових конструкцій і колон, а також для автомобілебудування. До фасонного типу належать і куточки, які широко використовуються для зміцнення конструкцій. Вони класифікуються за методом виробництва, довжиною, технічними характеристиками та сортом.

Художній
Художня металопродукція ділиться на два класи: чорна і кольорова. Здебільшого, ці вироби (сувеніри, фігурки, вигнуті прути) застосовують для декоративного та дизайнерського оздоблення будинків. Чорний металопрокат виготовляють зі сталі та чавуну, а кольоровий - з алюмінію, золота, цинку, свинцю та інших металів. Таку продукцію виробляють на спеціальних верстатах, що знижує вартість заготовок порівняно з ручною роботою. Крім того, цей спосіб виготовлення забезпечує максимальну деталізацію художнього орнаменту.

Нержавіючий
До нержавіючого прокату належать усі вироби з нержавіючої сталі. Перевага такої продукції в її антикорозійних властивостях, що з'явилися завдяки тому, що нержавіюча сталь містить 10,5% хрому, який утворює самовідновлювальний шар на поверхні заготовки. З цього матеріалу виробляють: тонкі (до 4 мм) і товсті (понад 4 мм) листи; безшовні, зварні, паяні та профільні труби; сортовий і фасонний прокат загального і спеціального призначення; профілі.

Переваги придбання товарів на boiler.ua
У магазині Boiler можна купити металопрокат за найвигіднішими цінами в Україні, оптом і в роздріб. На сайті boiler.ua розміщено близько 30 000 товарів, розбитих на 36 категорій для зручного пошуку. На весь металопрокат ціни вказані в каталозі. Для постійних і оптових покупців тут діють знижки та програма лояльності, що радує несподіваними подарунками і безкоштовною доставкою.

Відправка товару здійснюється в день замовлення, тому доставка відбувається максимально швидко. Оплатити поставку можна готівкою або післяплатою, а також за допомогою переказу коштів на карту. Продаж металопрокату юридичним особам супроводжується юридичним і бухгалтерським обслуговуванням, а також логістичними послугами.

Вгору