Кількість
|
Вартість
|
||
|
Поряд із розетками, вимикач вважається універсальним пристроєм, що широко використовується в побутовій сфері. Сучасний ринок пропонує широкий вибір конструкцій, що відрізняються між собою методом комутації:
- Гвинтові;
- Безгвинтові.
Перший варіант передбачає фіксацію проводом за допомогою спеціального затискача. При тривалому використанні відбувається ослаблення контактів і вимикачі виходять з ладу. Відповідно доводиться робити підкрутку гвинтів.
Другий варіант вважається найсучаснішим і дає змогу значно прискорити монтажний процес. Конструкцію створено таким чином, щоб забезпечити безпосередній контакт з арматурою, що проводить струм.
Особливості одноклавішних конструкцій
Вважається найпоширенішим варіантом при побутовому призначенні. Технологія передбачає використання єдиного світлового приладу і здійснює його вмикання\вимикання. Виконання основного завдання відбувається за рахунок розриву або замикання проводів. Використовується в побутовому призначенні для освітлення житлових приміщень.
Переваги двоклавішних моделей
Серед основних переваг можна відзначити такі аспекти:
- Два ланцюги можуть функціонувати незалежно один від одного;
- Ефективний при управлінні додатковими джерелами світла, які знаходяться в різних частинах території;
- Можна встановлювати для люстр з багаторівневим освітленням.
Дає змогу забезпечити освітлення в будинку належним чином із використанням багатокомпонентних люстр.
Резистивні вимикачі
Відмінною особливістю є розширений функціонал. Конструкція дає можливість не тільки вмикати\вимикати освітлення, а й регулювати його інтенсивність. Важливо взяти до уваги, що димер - це пристрій, здатний керувати роботою певної кількості лампочок, потужність має обмеження.
Пристрій успішно працює з енергоощадними приладами та взаємодіє з точковим освітленням і лампами розжарювання. Серед найпопулярніших варто виділити вимикачі, в яких присутнє спеціальне підсвічування. Конструкція має спеціальний індикатор, що передбачає відображення ввімкнення\вимкнення світла. Оскільки він постійно світиться, пристрій не складно знайти в темряві. Оптимально підійдуть резистивні вимикачі для темних приміщень: підвалів, погребів, гаражів.
Також затребуваними є вимикачі з автоматичним механізмом. Основною перевагою є захист електромереж від можливих перевантажень. При виникненні екстреної ситуації, пристрій може відключати подачу електроенергії.
Правильний монтаж вимикачів
Щоб максимально комфортно використовувати куплений вимикач, рекомендується прислухатися до кількох порад:
- Управління відбувається за допомогою вимикача. Відстань до дверей має бути мінімальною на висоті не менше 80 см від рівня підлоги;
- Перед тим, як встановлювати в приміщенні меблі, потрібно визначитися з монтажем розеток і робити проект розміщення відповідно до їхнього розташування;
- Під час монтажу розеток у вологих приміщеннях, в обов'язковому порядку потрібно дотримуватися правил, розроблених ГОСТ. Відстань між розеткою і раковиною не має бути більшою за 60 см.
Особливою популярністю на сучасному ринку користуються перехресні конструкції. Це вдосконалена модель прохідного варіанту, здатна керувати освітленням у кількох приміщеннях одночасно.
Вимикачі за демократичною вартістю можна в інтернет-магазині Boiler.ua. Доставка здійснюється по Одесі, Харкову та іншим містам.