МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Вимикачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Поряд із розетками, вимикач вважається універсальним пристроєм, що широко використовується в побутовій сфері. Сучасний ринок пропонує широкий вибір конструкцій, що відрізняються між собою методом комутації:

  1. Гвинтові;
  2. Безгвинтові.

Перший варіант передбачає фіксацію проводом за допомогою спеціального затискача. При тривалому використанні відбувається ослаблення контактів і вимикачі виходять з ладу. Відповідно доводиться робити підкрутку гвинтів.

Другий варіант вважається найсучаснішим і дає змогу значно прискорити монтажний процес. Конструкцію створено таким чином, щоб забезпечити безпосередній контакт з арматурою, що проводить струм.

Особливості одноклавішних конструкцій
Вважається найпоширенішим варіантом при побутовому призначенні. Технологія передбачає використання єдиного світлового приладу і здійснює його вмикання\вимикання. Виконання основного завдання відбувається за рахунок розриву або замикання проводів. Використовується в побутовому призначенні для освітлення житлових приміщень.

Переваги двоклавішних моделей

Серед основних переваг можна відзначити такі аспекти:

  1. Два ланцюги можуть функціонувати незалежно один від одного;
  2. Ефективний при управлінні додатковими джерелами світла, які знаходяться в різних частинах території;
  3. Можна встановлювати для люстр з багаторівневим освітленням.

Дає змогу забезпечити освітлення в будинку належним чином із використанням багатокомпонентних люстр.

Резистивні вимикачі
Відмінною особливістю є розширений функціонал. Конструкція дає можливість не тільки вмикати\вимикати освітлення, а й регулювати його інтенсивність. Важливо взяти до уваги, що димер - це пристрій, здатний керувати роботою певної кількості лампочок, потужність має обмеження.

Пристрій успішно працює з енергоощадними приладами та взаємодіє з точковим освітленням і лампами розжарювання. Серед найпопулярніших варто виділити вимикачі, в яких присутнє спеціальне підсвічування. Конструкція має спеціальний індикатор, що передбачає відображення ввімкнення\вимкнення світла. Оскільки він постійно світиться, пристрій не складно знайти в темряві. Оптимально підійдуть резистивні вимикачі для темних приміщень: підвалів, погребів, гаражів.

Також затребуваними є вимикачі з автоматичним механізмом. Основною перевагою є захист електромереж від можливих перевантажень. При виникненні екстреної ситуації, пристрій може відключати подачу електроенергії.

Правильний монтаж вимикачів
Щоб максимально комфортно використовувати куплений вимикач, рекомендується прислухатися до кількох порад:

  1. Управління відбувається за допомогою вимикача. Відстань до дверей має бути мінімальною на висоті не менше 80 см від рівня підлоги;
  2. Перед тим, як встановлювати в приміщенні меблі, потрібно визначитися з монтажем розеток і робити проект розміщення відповідно до їхнього розташування;
  3. Під час монтажу розеток у вологих приміщеннях, в обов'язковому порядку потрібно дотримуватися правил, розроблених ГОСТ. Відстань між розеткою і раковиною не має бути більшою за 60 см.

Особливою популярністю на сучасному ринку користуються перехресні конструкції. Це вдосконалена модель прохідного варіанту, здатна керувати освітленням у кількох приміщеннях одночасно.

Вимикачі за демократичною вартістю можна в інтернет-магазині Boiler.ua. Доставка здійснюється по Одесі, Харкову та іншим містам.

Вгору