МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Труби із зшитого поліетилену (PE-X)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Труба для теплої підлоги

На відміну від трубопроводів, які використовуються під час монтажу систем водопостачання, труба для теплої підлоги має масу відмінних рис. Для багатьох споживачів гарантом якості товару виступає ім'я виробника, однак насамперед необхідно звертати увагу на матеріал виробу і його технічні характеристики. Серед усіх моделей, представлених на вітчизняному ринку, використовувати як трубу для теплої підлоги можна лише деякі, однак і вони відрізняються між собою за експлуатаційними властивостями та особливостями монтажу.

Труби зі зшитого поліетилену ПЕКС і ПЕРТ

Таку трубу потрібно виділити насамперед, адже завдяки її стійкості до термічних впливів, він дає змогу працювати навіть з найбільш високими температурами теплоносіями. Приголомшливі характеристики міцності труби для водяної теплої підлоги в такому виконанні виходять за рахунок застосування в процесі виробництва технології високого тиску. Під час монтажу водяних систем опалення найкраще купити трубу для теплої підлоги, яка має щільність зшивання в межах від 65 до 80%. Залежно від технології обробки поліетилену можуть зустрічатися такі варіанти щільності:

  1. 60%. Матеріал обробляли опроміненням потоком електронів;
  2. 65%. Обробку здійснювали за допомогою газу силана;
  3. 75-80%. Обробку поліетилену проводили за допомогою пероксиду.

Усі ці варіанти гарні як труби для теплих підлог, однак будьте готові до того, що цей параметр впливає на кінцеву вартість продукту. Ціни залежать від багатьох чинників, однак орієнтовно можна сказати, що трубу зі щільністю близько 60% можна придбати в межах 18-20 грн. за один метр, а за щільності у 80% вартість може піднятися до 25 грн. і вище. Процедура монтажу здійснюється дуже просто і гранично швидко. Для цього на трубу заздалегідь надягають з'єднувальне кільце і розширюють за допомогою спеціального інструменту. У цю частину вставляється фітинг, а місце з'єднання обтискається сталевим кільцем. Така труба для теплої підлоги дає змогу виготовити надійну й абсолютно герметичну конструкцію, незважаючи на будь-які навантаження.

В асортименті нашого інтернет-магазину представлені такі типи цих виробів:

  • Діаметр труби: 12 мм, 14 мм, 16 мм, 18 мм, 20 мм, 25 мм, 32 мм;
  • Максимальний тиск: 6 bar, 10 bar, 20 bar;
  • Максимальна температура: +70°C, +90°C, +95°C;
  • Товщина стінок: 2 мм, 2.2 мм, 2.5 мм, 2.8 мм, 3.5 мм, 4.4 мм.

Металопластикові труби для водяної підлоги

Аналогічно полімерним виробам труба для теплої підлоги, виконана з металопластику, витримує різкі зміни температури та механічні навантаження. Вони мають п'ятишарову структуру:

  1. Два пласти представлені міцним пластиком (зшитим і/або звичайним);
  2. В якості внутрішнього прошарку труби виступає алюміній. Алюмінієва фольга товщиною від 0,2 до 2,5 міліметрів, як правило, має газонепроникні властивості;
  3. Двома сполучними шарами є надійні клейові склади.

За своїми термінами експлуатації їй практично немає рівних: деякі виробники надають можливість купити трубу для теплої підлоги з гарантією на 25-35 років, а інші й зовсім - на 40-50 років. Ще одна відмінна риса таких моделей - їхня гнучкість, завдяки якій немає необхідності докуповувати фітинги і трійники. Щоб без зусиль прокласти трубу, використовуваної в якості системи опалення підлоги, цей параметр особливо важливий. Для проведення монтажу в будь-якому разі доведеться укладати трубу методом "змійовика" або "равлика" з великою кількістю різких поворотів.

Звичайні поліпропіленові труби та мідні труби: за і проти

Якщо ви плануєте придбати недорогу трубу для теплої підлоги, тоді найоптимальніший для вас варіант - моделі з поліпропілену (менш як 15 грн. за один метр). Вони забезпечують хорошу теплопровідність, проте істотним недоліком є слабка еластичність, через що виконати укладання досить важко: великий радіус вигину і, відповідно, поява порожніх проміжків перешкоджають якісному прогріванню підлоги. Іншими словами, купити трубу для теплої підлоги з поліпропілену можна, проте набагато доцільніше використовувати її в інших напрямках.

Мідну трубу, своєю чергою, вважають однією з найкращих серед існуючих видів трубопроводів, хоча як трубу для теплої підлоги її використовують теж не часто. Мідь забезпечує надійність майбутньої конструкції, її довговічність функціонування, стійкість до будь-яких температур і високу теплопровідність, проте вартість таких виробів багатьом виявляється не по кишені (близько 40-80 грн. за один метр). Ще один недолік - складність прокладки: мідна труба для теплої підлоги вимагає обов'язкового залучення професійної допомоги, оскільки без спеціального обладнання тут не обійтися, а це означає, що підлога з підігрівом обійдеться ще дорожче.

Кожна труба для теплої підлоги через свою специфіку має і переваги, і недоліки. Безперечно, для монтажу підлог з підігрівом краще купити трубу для теплої підлоги з металопластику або зшитого поліетилену, оскільки вони вважаються найкращими за співвідношенням якості та вартості (актуальні ціни вказані на нашому сайті в грн). Наші контакти.

Вгору