МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Трубопровідна арматура

Арматура трубопровідна - пристрій, який регулює пропуск потоку в трубах, будь то газопровід, водопровід, опалення і т.д. Запірна арматура повністю перекриває рух. Запірно-регулююча арматура дозволяє контролювати відсоток пропуску речовини, а контрольно-спускна - забезпечує перевірку рівня рідкого середовища і випуск повітря.

Продаж трубопровідної арматури в Україні здійснюється компанією "Бойлер". У каталозі інтернет-магазину boiler.ua ви знайдете великий вибір різної фурнітури, підібравши її під свій вид і розмір трубопроводу.

Види запірної арматури

Каталог запірної арматури від компанії "Бойлер" включає:

1. Кульові крани

Кульові крани мають сферичний замикаючий елемент з плаваючою або розміщеною на опорах кулею. Використовуються в газових системах, для водопостачання, для опалення. Їх вибір дуже великий. Муфтові, фланцеві, під приварення, комбіновані, хромовані побутові, під металопластик, поліпропіленові, поліетиленові, затискні, з електроприводом - серед них ви точно знайдете потрібний. Такий кран зручний, забезпечує надійне перекриття, замикання здійснюється миттєво.

2. Клапани

Клапан використовується для відкриття/закриття, регулювання потоку при настанні певних умов (наприклад: зміна напрямку або перепад тиску). Призначений для води, газу, для повітря i т.д. Типи: зворотні, запобіжні, змішувальні, що регулюють, вантузи, соленоїдні електромагнітні, газові електромагнітні, з пневмоприводом.

3. Вентилі

Регульована запірна арматура, принцип роботи якої полягає в тому, що замикає елемент, що переміщується паралельно осі потоку. Вентилі використовуються на нафто- і газопроводах, в газопостачанні, на різних котлах і т.д. Йдуть під пайку, фланцеві, муфтові.

4. Засувки

Засувка - регулююча трубопровідна арматура з перпендикулярним потоку запірним елементом. Використовується в ЖКГ, на промислових об'єктах, в тому числі і енергетичних, теплових. У них проста конструкція, малий гідравлічний опір і широкий спектр умов експлуатації.

5. Затвори

Затвор Баттерфляй - запірна арматура газопроводів, але використовується також в тепло- і водопостачанні, вентиляції та кондиціонуваннi. Замикаючий пристрій - диск, який обертається навколо своєї осі, розташований перпендикулярно потоку. Легко монтуються, як вертикально, так і горизонтально.

6. Регулятори, редуктори тиску

Встановлюються коли тиск в системі водопостачання вище допустимого. Пристрій і робота запірної арматури здійснюється за принципом "до себе", "від себе" і перепад тиску. Редуктори тиску мають багато модифікацій.

7. Балансувальні клапани

Балансувальний клапан - засувка вентильного типу з можливістю фіксації потрібного пропускного положення.

8. Регулятори температури

Регулятори температури використовуються в системах тепло- та холодопостачання. Рекомендуються для радіаторів, для регулювання подачі температури в приміщеннях. Класифікація: капіляр/термостат, під електропривод.

9. Конденсатовідвідники

Поплавкові, термостатичні, термодинамічні, конденсатовідвідники з поплавковим регулятором - служать для автоматичного відведення конденсату водяної пари.

Крім них пропонуються також фільтри для газу і води, грязьовики.

Ці та інші комплектуючі недорого можна купити в інтернет-магазині boiler.ua.

Продаж запірної арматури: великий асортимент і висока якість

Вся представлена ​​на сайті продукція відрізняється відмінною якістю. Ми пропонуємо товар високого стандарту з гарантією на кожен виріб. У каталозі вказані характеристики кожної деталі, її призначення та функціональні особливості, виробник і вартість. Вам не потрібно шукати прайс-листи або відгуки. Вся інформація - в описі товару. Якщо її недостатньо - на будь-які питання завжди готові відповісти досвідчені консультанти. Також вони допоможуть оформити замовлення.

У нас представлена ​​якісна запірна арматура, купити в Києві та в Україні її завжди можна на boiler.ua.

Замовляйте у нас. Вам гарантована:

  • Високоякісна продукція;
  • Доступна ціна;
  • Швидка доставка.
Вгору