МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Підземні пожежні гідранти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Пожежний гідрант - це пристрій для забору води з підземного трубопроводу для ліквідації пожеж і локальних вогнищ загоряння. Він працює у вертикальному положенні. Пожежний гідрант підземний монтується в колодязь, який приєднується до водопровідної мережі. Встановлення обладнання проводиться так, щоб до його кришки завжди був доступ. Перед закачуванням води на агрегат монтують пожежну колонку, необхідну для його відкриття/закриття.

Гідрант складається з декількох елементів:

  • Корпус;
  • Патрубок;
  • Кріпильний ніпель із різьбленням;
  • Клапан;
  • Корпус клапана;
  • Кришка;
  • Штанга.

Кульовий клапан оснащений кільцем ущільнювача, розміщеним у нижній частині корпусу. Коли кран перебуває в закритому стані, прокладка залишається притиснутою до отвору, перешкоджаючи витоку води з труби. У клапанну втулку угвинчений вал, здатний передавати обертання. Інший його кінець з'єднується зі штангою через муфту.

У процесі гасіння, на головку штанги накидається ключ і відвертається шпиндель. Він, у свою чергу, відкриває клапан. Бічні спеціальні затискачі відповідають за те, щоб кульова рухалася строго у вертикальному напрямку. Після використання обладнання, залишки води зливаються через отвір внизу корпусу. Коли ПГ працює, цей злив закритий бічним фіксатором.

Підземні пожежні гідранти на boiler.ua
У нашому інтернет-магазині ви знайдете гідранти різної висоти, виготовлені зі сталі та чавуну. Конструкція сталевих агрегатів покрита захисним цинковим антикорозійним шаром. Такий ПГ може безперебійно працювати за температур до -60о. Кришка зроблена з ударостійкого пластику, що зменшує загальну вагу виробу. Внутрішній діаметр становить 125 мм.

Корозійна стійкість чавунних гідрантів перевищує якість сталевих агрегатів у 5 разів. Вони характеризуються високою міцністю, стійкістю до механічних впливів і пластичністю. Термін експлуатації понад 18 років.

Відповіді на найпопулярніші запитання наших клієнтів
1. На що звернути увагу в процесі вибору пожежного гідранта?
Насамперед слід враховувати такі моменти, як продуктивність, метод підключення і технічні характеристики. Для певних типів будівель передбачено додаткові вимоги, яких слід дотримуватися під час встановлення пожежного гідранта.

Не менш важливим є і матеріал, з якого виготовлений підземний гідрант. Від нього залежить термін служби обладнання та нюанси, пов'язані з монтажем і подальшою експлуатацією.

2. Умови доставки замовлених у нашому магазині пожежних гідрантів?
Доставка здійснюється великими кур'єрськими компаніями, що працюють по всій території України. У разі перевезення великогабаритних товарів може знадобитися додаткове узгодження, оскільки з ними працюють не всі відділення.

Відправлення здійснюється щодня, тому замовлення потрапляють до клієнтів у найкоротші терміни. У межах Києва та Київської області можлива доставка нашим кур'єром.

При бажанні клієнт може забрати своє замовлення самостійно з пункту видачі, сплативши при цьому його готівкою на місці.

Вгору