МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Клапани регулюючі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:
Модифікація клапана: Нормально закритий/ нормально відкритий/ триходовий
Приєднання:  Фланцеве/ різьба зовнішня 
Матеріал корпусу: Сталь/ нержавеющая сталь /серый чугун 
Максимальна ціна: 191 100.00 грн
Мінімальна ціна: 2 400.00 грн 

Регулюючі клапани - це різновид запірної арматури. Вони призначені для управління потужністю водного потоку. Подібні агрегати знайшли застосування в різних системах для підтримки оптимальних показників тиску, рівня рідини в певних судинах і для змішування речовин в заданих пропорціях.

Сфера використання

Керуючі клапани стали широко застосовуватися з моменту жорсткості вимоги щодо енергоефективності інженерних систем будівель. Вони встановлюються на трубопроводи в сучасних теплових пунктах та котелень.

Подібні пристрої вкрай необхідні для програмного управління:

  • Опаленням;
  • Гарячим водопостачанням;
  • Приточними установками.

При спільному використанні з датчиками тиску ці пристрої можуть застосовуватися в якості регуляторів тиску або сталості витрати.

Різновиди продукції

Регулятори потоку класифікуються за основними експлуатаційними характеристиками. За особливостями руху робочого середовища вони бувають:

  • Прохідні - розміщуються на прямих відрізках трубопроводу і зберігають колишнє напрямок руху потоку;
  • Кутові - змінюють напрямок руху на 90 °.

В асортименті інтернет-магазину присутні моделі, виготовлені з різних матеріалів - чавуну, латуні, сталі і різних сплавів. За способом управління сідельні клапани бувають ручними і автоматичними. Перші регулюються шляхом повороту спеціальної рукоятки або маховика. Автоматичні моделі мають привід.

За способом фіксації клапани можуть бути фланцеві, приєднуватися за допомогою різьблення або іншими способами. Також їх поділяють на повнопрохідні, нормально-закриті або нормально-відкриті. Залежно від конструкції такі агрегати бувають:

  • Односідельними - прохідний отвір сформовано одним затвором;
  • Двохсідельні - присутні два паралельно працюючих затвора;

Клітинними - затвор має безліч отворів, відкриття яких контролюється плунжером для отримання необхідних властивостей потоку.
У нашому інтернет-магазині за доступною ціною можна купити різні модифікації Двоходові клапанів. Доставка виробів здійснюється транспортними компаніями або кур'єром, присутній самовивезення.

Вгору