МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Кран шаровий комбінований

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:
Тип приєднання комбінованого крана зварювання/фланець, зварювання/різьблення
Кран перекриття вода, газ, нафтопродукти
Мінімальна ціна 462.00 грн
Максимальна ціна 7 260.00 грн

Комбінований кран - універсальний регулюючий елемент, є варіацією запірної арматури трубопроводів. Його однаково активно застосовують в рідких і газоподібних середовищах. У ролі запірного елемента виступає куля з отвором. Закриття і відкриття відбувається за допомогою спеціальної ручки, яка з'єднана з кулею за рахунок поворотного штока. В інтернет-магазині «Бойлер.ЮА» можна вигідно купити комбіновані крани.

Специфіка і гідності виробів

Одна з найважливіших характеристик регулюючого елемента - пропускна здатність (пропорція між діаметром отвору в кулі і самої труби). У ситуаціях, коли вони ідентичні, кран - повнопрохідний (пропускна здатність близько 90-99%). Напівпрохідним вважається виріб з діаметром отвору на один розмір менше в порівнянні з діаметром труби (пропускна здатність близько 70-89%). У неполнопроходних пропускна здатність - 40-50%. Комбіновані крани класифікують за чисельністю патрубків:

  • прохідні;
  • кутові;
  • багатоходові.

Комбіновані крани мають незвичайне кріплення. Метод приєднання одного боку до труби у них відрізняється від методу приєднання другої сторони. Розрізняють два типи під'єднання - «різьблення-зварювання» і «різьбу-фланець». Крани виготовляють з різних матеріалів (латуні, поліпропілену). Найбільшим попитом користуються вироби зі сталевим корпусом. Вони відрізняються тривалим терміном служби, не іржавіють згодом. До головних достоїнств кранів даного типу відносяться:

  • Компактність;
  • Зведення до мінімуму ризику протікання;
  • Доступні ціни;
  • Простота принципу роботи;
  • Зносостійкість.

Галузь застосування

Кран кульовий комбінований знайшов застосування, як в побутових умовах, так і в промислових сферах (зокрема, харчової та хімічної). Їх використовують не тільки всередині квартир, а й на загальнобудинкових розвідних трубопроводах. Завдяки повороту ручки на 90О вдається швидко перекрити подачу води, що особливо важливо при виникненні аварій (наприклад, витоки газу).

Переваги замовлення в інтернет-магазині «Бойлер.ЮА
Інтернет-магазин «Бойлер.ЮА» протягом 15 років спеціалізується на продажі трубопровідної арматури на Україні. На офіційному сайті представлений каталог, за яким можна докладніше ознайомитися з пропонованою продукцією. Цінова політика лояльна, вартість виробів нижче, ніж у фірм-конкурентів. Передбачена доставка обраного товару по всій території країни за допомогою перевірених транспортних служб.

Вгору