МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Клапани поплавкові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для автоматичного управління нижнім і верхнім рівнем наповнення, запобігання переливу рідини в ємностях технологічного обладнання, поливних баках, цистернах використовують поплавковий клапан. Розрізняють стандартні вироби для технічної або питної води і спеціальні для агресивних середовищ, потоків з підвищеним піноутворенням і турбулентністю.

Принцип роботи

Виріб являє собою нескладну конструкцію, що складається з поплавця і запірного елемента, з'єднаних між собою важелем. Регулювання кількості рідини відбувається за наступним принципом:

 1. При її достатньому рівні поплавок піднімає важіль і шпиндель щільно притискає запірну деталь до отвору трубопроводу, перекриваючи вхідний потік;
 2. При зменшенні обсягу, падає рідинної стовп і поплавок опускається, послаблюючи силу притиску запірного елемента і відкриваючи вхідний отвір трубопроводу. У міру заповнення ємності поплавок піднімається і перекриває потік.

Якісну герметизацію ємності забезпечують прокладки з полімерних матеріалів.

Переваги використання поплавцевих клапанів

Клапан поплавковий для ємності різного призначення широко застосовують в побуті і на виробництві, завдяки ряду переваг:

 • Простота монтажу та обслуговування. Приєднання до труб проводиться під фланцеве методом. При експлуатації в ємностях з чистою рідиною, конструкція не потребує частого техобслуговуванні. Щоб запобігти залипання деталей в забрудненому середовищі, частини конструкції періодично промивають;
 • Невисокий ціновий діапазон механічних конструкцій;
 • Практично безшумна робота;
 • Механічні поплавкові клапани для води працюють незалежно від наявності електромереж;

Тривалий період експлуатації.

У побуті дана технологія застосовується в зливних бачках унітазів, поплавкові клапани для водяних резервуарів використовують при поливі на дачі, для запобігання роботи насосної станції на «сухому ходу».

Основні типи поплавцевих клапанів

Розрізняють 2 види конструкцій поплавкового типу:

 • Механічний. Найбільш часто використовується для побутового застосування в трубопроводах з тиском робочого потоку не більше 5 бар. Широко поширені, завдяки простоті конструкції, установки, автономної роботи без електромереж і невисокою ціною;
 • Автоматичний (електричний). Використовується в ємностях з інтенсивним парканом рідини. Принцип роботи полягає у впливі поплавка на електричні контакти схеми управління при зміні рівня рідини в ємності. На підставі цих сигналів АСУ відкриває або перериває вхідний потік.

Для максимально надійного захисту від переливу, часто встановлюють клапани обох типів. Основне навантаження бере на себе автоматичний, механічний виконує допоміжну функцію в разі відключення електроенергії або виходу з ладу електроклапана.

Переваги співпраці з нашим інтернет-магазином

Купити поплавковий клапан за оптимальною ціною в Києві з доставкою по Україні можна в інтернет-магазині boiler.ua. Ми піклуємося про свою репутацію і націлені на довгострокове співробітництво, тому прагнемо вирішити всі завдання і проблеми наших покупців:

 • Широкий асортимент основних і добірних товарів дозволяє здійснити покупку в одному місці. Це економить час на пошуки, покупку, доставку;
 • Зручний каталог компанії, розбитий по категоріях з докладним описом продукції та її технічних характеристик значно полегшує вибір;
 • Тісна багаторічна пряме співробітництво з виробниками і оптовими постачальниками дозволяє формувати вартість продукції з мінімальними націнками. Компанією регулярно проводяться акції і розпродажі, діє гнучка система знижок;
 • Якісний клієнтський сервіс. Співробітники компанії проконсультують замовника, дадуть відповідь на всі питання і допоможуть зібрати партію товару, вирішального конкретні завдання. Зручна система оплати і швидка відправка замовлення.

Відповіді на найбільш популярні питання наших клієнтів

1. Типи поплавцевих клапанів?
Залежно від розміру різьби (в дюймах) представлені наступні типи клапанів:

 • 1/2;
 • 3/4;
 • 1;
 • 1,1 / 4;
 • 1,1 / 2;
 • 2;
 • 4.

3. Умови оплати за поплавковий клапан?
Покупцям доступна оплата готівковим і безготівковим розрахунком. Розглянемо всі способи оплати:
готівковий;
Безготівковий розрахунок з ПДВ;
Онлайн-оплата. Приймаються картки Visa і MasterCard через платіжний сервіс Liqpay;
Накладений платіж.
4. Умови доставки поплавцевих клапанів?
Перший спосіб доставки поплавцевих клапанів - самовивезення в пункті видачі магазину. Він працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 17:30. Другий варіант - посилки відправляються через служби «Нова Пошта» та «САТ» ..

Вгору