МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Вентилі фланцеві

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Фланцеве вентиль - це запірно-регулюючий клапан, який застосовується для перекриття трубопроводу. Фланцеве клапан являє собою металевий корпус з декількома патрубками, які з'єднуються з трубопроводом. Де використовуються і яких видів бувають фланцеві вентилі, розберемо далі.

Сфери застосування фланцевих вентилів

Фланцеві вентилі часто використовуються при установці трубопровідних конструкцій. За допомогою цього вентиля можна регулювати швидкість і кількість води, що надходить у водопровід.

У промисловому виробництві використовують вентилі зі сталі і чавуну. Вони витримують великі навантаження і високі температури робочого середовища. Для побутових потреб застосовуються клапани з латуні або бронзи.

На трубопроводах з температурою робочого середовища більше 400 градусів використовують парові вентилі. У них немає зон застою, але такі клапани володіють великою вагою.

Класифікація фланцевих вентилів

Залежно від способу перекриття потоку, запірні фланцеві клапани бувають чотирьох видів. До них відносяться:

  • шиберні
  • гвинтові;
  • кульові;
  • пробкові.

Шиберні вентилі схожі на звичайну засувку. Потік перекривається конічним клапаном, який опускається з допомогою штока. Ущільнювачі в такому вентилі гумові або полімерні.

Герметичність гвинтових вентилів забезпечується ущільнюючої шайбою у вигляді сальникової набивки. Потік мас регулюється рухомим клапаном, закріпленим на штоку. Недоліками цього виду вентилів є неможливість пропускання потоку в зворотному напрямку і необхідність частої заміни прокладок.

У корпусі кульового вентиля обертається куля з отвором, виготовлений з нержавіючої сталі або латуні. Рухається куля з допомогою поворотної рукоятки. Кріпиться куля з допомогою кільцевих сідел з тефлону. Герметичність забезпечується тефлоновим прокладками.

У коркових вентилях за перекриття потоку мас відповідає конусна пробка з отвором. Щоб повернути цю пробку, потрібно докласти чимало зусиль. Також можуть виникнути проблеми із заміною сальника.

Залежно від матеріалу фланцеві вентилі можуть бути:

  • чавунні;
  • латунні;
  • сталеві.

Сталеві фланцеві запірні вентилі можуть витримувати температуру до 425 градусів і тиск в 6,3 МПа. Вони важать набагато менше аналогів з інших матеріалів. Тому відпадає необхідність монтажу додаткової арматури.

У вентилях з латуні кільця ущільнювачів виконуються з пароніту, а сальникова набивка - з азбесту. Для створення чавунних вентилів використовується сірий або ковковий чавун. Майже весь запірний вузол чавунного вентиля робиться з нержавіючої сталі, а прокладки - з гуми або шкіри.

Чому варто вибрати boiler.ua?

Головною перевагою замовлення в інтернет-магазині boiler.ua є висока якість і низька ціна виробів. Всі товари, представлені на нашому сайті, сертифіковані. Купити фланцеві вентилі можна в будь-який час, а наші менеджери допоможуть визначитися з вибором. Інтернет-магазин boiler.ua гарантує відправку замовлення в день подачі заявки і швидку доставку. Ми любимо наших клієнтів, тому пропонуємо гнучку систему знижок для постійних замовників.

 
Вгору