МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Клапани змішувальні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:
Модифікація змішувальних клапанів: триходовий/ чотириходовий/ шкала регулювання 
Максимальний тиск:  от 10 кгс/см кв. до 16 кгс/см кв.
Максимальна ціна: 2 470.75 грн
Мінімальна ціна:  855.36 грн

Одним з поширених видів запірно-регулювальної арматури є змішувальний клапан. Він забезпечує коректну і тривалу роботу систем опалення та водопостачання, захищає споживача від опіків, вирішує інші завдання.

Своєю формою триходовий змішувальний клапан нагадує звичайний трійник, в якому розташовується змішувально-розділовий механізм. Принцип його роботи полягає в змішуванні потоків, щоб підвищити або знизити температуру води до потрібного значення. Існують і чотирьохходові пристрої, які вирішують ще одну задачу - ефективно розділяють теплові контури.

Де їх можна використовувати?

Змішувальний клапан є універсальним пристроєм, тому сфера використання досить обширна. Найчастіше їх використовують:

 • Для регулювання температури подачі в системах гарячого водопостачання. Правильно підібране і встановлене пристрій захистить споживача від опіків, забезпечить комфорт і зручність;
 • При установці водяної теплої підлоги або сонячного опалення. Термостатичний змішувальний клапан забезпечує збереження підлогового покриття, дорогого обладнання, захищає всю систему або її частину від перегріву і опіків;
 • В опалювальних системах, що використовують два паралельно підключених котла;
 • Для захисту твердопаливних котлів від низькотемпературної корозії;
 • При організації домашньої станції питної води і опалення.

Змішувальний клапан можна використовувати і в інших сферах, потрібно тільки правильно вибрати пристрій і встановити його.

Основні типи змішувальних клапанів

Даний тип регулюючої арматури має величезну кількість виконань. Змішувальні клапани відрізняються кількістю вхідних і виводять отворів (трьох-, чотирьохходові), а також іншими важливими параметрами:

 • Принцип дії. Змішувальна арматура об'єднує кілька потоків і на виході дає одну струмінь з заданими параметрами. Такі пристрої відповідають за підтримання певної температури. Розділові клапани ділять вхідний потік і направляють його за кількома контурам. Також існують моделі, що працюють в двох режимах;
 • Конструкція затвора. Тип перекриває елемента визначається конструкцією внутрішньої камери і призначенням клапана. Сідельні пристрої обладнуються затвором (куля, пластина, циліндр), який зупиняє потік за рахунок притискання до сідла. Також є моделі з поворотним затвором, що здійснює радіальне обертання на 90 °;

Спосіб управління. У механічних пристроях контроль над потоком забезпечується вручну. Такі моделі використовуються в сучасних системах рідко. Більш зручними вважаються автоматичні клапани з термостатичним приводом, який управляє затвором залежно від температури середовища.

Принцип роботи і пристрій термостатичного клапана

Змішувальна арматура створюється за типом класичних кульових кранів, але має ряд відмінностей. Головний елемент пристрою - міцний металевий корпус з латуні, бронзи або нержавіючої сталі. Всередині розташовується камера змішувача з роздільниками і ущільнювачами. За керування потоком робочої середовищем відповідає шток із затвором певної конфігурації. Автоматичне спрацьовування забезпечується приводом, що об'єднує термоголовку і встановлюються в магістралях виносні термодатчики. Зовні корпусу знаходиться регулююча рукоятка з вимірювальною шкалою, пов'язана з термочутливим елементом і штоком.

Головним завданням такого клапана є підтримка рідкого середовища на певному рівні нагріву. Досягається це за рахунок особливого принципу роботи:

 • Гаряча вода постійно рухається крізь бічний і центральний патрубок;
 • При зниженні або підвищенні температури спрацьовує термочутливий елемент;

За сигналом приводиться в рух шток, який відкриває потік холодної води. Охолоджена рідина змішується з нагрітою для вирівнювання температури. По досягненню потрібного показника шток переміщається в початкове положення.

На що звернути увагу в процесі вибору

Підбір термостатичного клапана здійснюється з урахуванням параметрів трубопровідної системи, в якій він буде експлуатуватися. У представленому каталозі можна купити змішувально-якою розподілили пристрій з такими характеристиками:

 • Пропускна спроможність. Визначається об'ємом рідини, що нагнітається в систему котлом. Представлені у нас клапани здатні пропускати потік зі швидкістю від 1,3 до 16 м³ / год;
 • Температура носія. Для теплої підлоги досить значення 35-50 ° С. Для інших систем потрібно придбати модель, здатну працювати з рідиною, нагрітої до 95-110 ° С;
 • Максимальний тиск. У побутових системах водопостачання і опалення показник не перевищує 10 кг / см². Також у продажу є моделі, розраховані на тиск 16 кг / см². Чим він ширший, тим більше ціна і зручніше використання клапана. Більшість моделей дозволяють регулювати температуру в діапазоні +20 ... + 60 ° С;
 • Конструктивні особливості. Для швидкої інтеграції арматури в систему потрібно враховувати її фізичні розміри, кількість патрубків, режим роботи та інші параметри.
 • Менеджери нашого інтернет-магазину допоможуть правильно вибрати термостатичний клапан для будь-якої системи і організовують швидку доставку товару по Україні.

Вигідне придбання для безпеки і комфорту

У нас ви можете купити термостатичний змішувальний клапан, виготовлений на високотехнологічному обладнанні, що гарантує гідне якість виробів. Ми пропонуємо пристрої різних брендів з номінальним проходом від 15 до 32 мм двох модифікацій:

 • Триходові, що встановлюються на трубах з холодною і гарячою водою;
 • Чотирьохходові, успішно застосовуються в опалювальних системах.

Серед пропонованих нами виробів ви можете вибрати змішувальний клапан з муфтовими або різьбовим приєднанням. При цьому особливу увагу слід приділити такому важливому параметру як пропускна здатність, варіюється в діапазоні 1,3 - 16 м3 / год.

Враховують і інші значущі характеристики:

 • Будівельна довжина виробів (60 -169 мм);
 • Максимальний рівень тиску і температури;
 • Крок різьби та ін.
Вгору