Кількість
|
Вартість
|
||
|
Види поліпропіленових труб та їхні характеристики
Поліпропіленові труби (ППР) перевершують звичайні сталеві трубопроводи за багатьма параметрами, проте конкретні технічні характеристики і властивості можуть відрізнятися залежно від особливостей того чи іншого різновиду. У наш час можна без зусиль провести розводку системи будь-якої конфігурації, правильно підібравши фітинги і труби. Щоб ухвалити правильне рішення на користь справді необхідної вам моделі, рекомендуємо передусім орієнтуватися за цілями її подальшої експлуатації, специфікою матеріалу, типом армування та маркуванням.
Вибір трубопроводів за сферою застосування
Залежно від цілей використання поліпропіленових моделей труб розрізняють моделі, які підходять:
- Для монтажу систем водопостачання. ППР труби можна задіяти, як у промислових, так і в житлових будівлях для подачі технічної або питної води (холодної та гарячої);
- Для утеплення підлог шляхом проведення монтажу систем армованих труб;
- Для монтажу систем опалення. У цьому випадку підбирається поліпропіленова потовщена труба з максимальною робочою температурою до 95°С;
- Для транспортування стисненого повітря і хімічних речовин агресивного характеру;
- Для монтажу вентиляційних систем.
Перш ніж купити поліпропіленові труби, необхідно визначити максимально допустиму температуру і тиск обраної моделі. Утім, потрібно звертати увагу і на колір матеріалу (не плутати із забарвленням готового виробу): наприклад, сірий і білий поліпропілен застосовують, щоб виготовити фітинги і труби для опалення та подачі води. Двоколірні екземпляри найчастіше трапляються в тому випадку, якщо труба армована скловолокном.
Типи одношарових трубопроводів із поліпропілену
Найбільшого поширення набули поліпропіленові труби і фітинги PPH, РРВ і PPR. Усі вони підходять для монтажу систем холодного водопостачання, а для подачі гарячої води - тільки третій тип (PPR). Їхня основна відмінність - матеріал виробу:
- PPH виконаний з гомополіпропілену, який є найоптимальнішим рішенням для вентиляційних систем і трубопроводів промислового значення.
- PPB виробляється з матеріалу під назвою блоксополімер поліпропілену. Відмінний варіант для підлогового опалення та виготовлення високоміцних фітингів.
- PPR дає змогу рівномірно розподіляти навантаження по всій поверхні труби, тому переважно використовується для водяного опалення, а також холодного і гарячого водопостачання. Матеріал виробу - рандомсополімер поліпропілену.
На особливу увагу заслуговують поліпропіленові труби PPs, які належать до категорії важкозаймистих виробів і можуть витримувати температуру до 95°С..
Відмінності багатошарових трубопроводів армованої структури
Багатошарові поліпропіленові труби припускають, що їхня внутрішня або зовнішня поверхня - армована за допомогою гладкої або перфорованої фольги з алюмінію. Вони є набагато міцнішими і жорсткішими, витримують вищі температурні режими і дають змогу проводити екструзію труб під час формування полімерів. Крім того, існують різновиди трубопроводів, армовані скловолокном. За своїми характеристиками і перевагами над одношаровими трубами вони практично ідентичні моделям з алюмінієвою фольгою, за винятком більш простої реалізації процедури екструзії: такі поліпропіленові труби не потрібно попередньо очищати зсередини від залишків зварювання, а їхні стінки є цільною монолітною конструкцією. Іншими словами, в результаті зварювання до фітинга не приєднується тільки одна половина труби - виходить готовий виріб.
Відмінності трубопроводів за маркуванням
Щоб одразу розібратися в представленому розмаїтті труб, виробники ставлять спеціальні маркування, що вказують на норму робочого тиску та рекомендований температурний режим експлуатації. Ці два параметри є чи не найважливішими при купівлі одношарової або армованої труби, і саме від них залежать терміни експлуатації:
- Труба PN 10. Допустима температура для водопостачання - до 20°С, а для опалення - до 45. Числове маркування "10" вказує на норму робочого тиску, яка становить 1 МПа.
- Труба PN 16 може використовуватися і для холодної, і для гарячої води при температурі до 60°С і номінальному тиску в 1,6 МПа.
- Труба PN 20 є найбільш затребуваною. Сфера застосування аналогічна попередній моделі, проте максимальна температура води може досягати 95°С, а показник тиску - двох МПа.
- Труба PN 25. На відміну від перерахованих вище екземплярів це армована труба. Вона може використовуватися в озвучених раніше цілях, а також для опалення при температурі до 95°С і номінальному тиску в 2,5 МПа.
Кожна з цих труб може бути представлена в різних розмірах (за довжиною, діаметром і товщиною стінки), від яких залежить кінцева вартість товару. Знання цих параметрів і чіткого розуміння сфери застосування цієї продукції буде достатньо, щоб прийняти правильне рішення. Якщо ж вибір, як і раніше, викликає труднощі, рекомендуємо звернутися по допомогу до фахівців або зв'язатися з нашими менеджерами, які допоможуть відповісти на всі запитання, що вас цікавлять. Наші контакти.
Поширенні запитання від наших клієнтів
✅ Які бренди поліпропіленових труб (PPR) представлені в нашому каталозі?
✅ Способи оплати за металопластикові труби?
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
- Готівкою при отриманні
- Онлайн оплата через LiqPay
- Переклад на карту
- Післяплатою
✅ Умови доставки металопластикових труб?
Доставка металопластикових труб здійснюється по всій Україні. Самовивіз в Києві. Працюємо з транспортними компаніями: "Нова Пошта", "САТ".