МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Крани пожежні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Що потрібно знати перед тим, як купити пожежний кран
Пожежний кран - елемент, який забезпечує безпеку будівлі від можливого виникнення пожежі.

Одним із найважливіших етапів забезпечення безпеки в приміщенні заведено вважати наявність протипожежного водопроводу і внутрішньої системи пожежогасіння (найчастіше пожежна шафа).

Щоб правильно укомплектувати шафу, потрібні деякі знання Правил протипожежної безпеки.

Завдання № 1 - збереження здоров'я, життя і майна всіх людей під час виникнення осередку небезпеки. Щоб одного разу не кусати лікті в жалю, рекомендуємо зазирнути в інтернет-магазин і купити там, для початку, пожежні клапани і всіляке захисне обладнання, зазначене в Правилах протипожежної безпеки.

В основний комплект пожежної шафи входить пожежний кран і переносні вогнегасники.

Для збереження пожежного крана потрібно уважно вибирати шафу. Адже всі складові зобов'язані перебувати в недоторканному стані.

Комплектуючі пожежного крана забезпечують подачу води. А це єдина можливість моментального гасіння загоряння. Уважно стежте за станом клапанів пожежного крана.

Клапани пожежний кран встановлюються в систему внутрішнього пожежного водопроводу і вважаються важливою і невід'ємною частиною водяного пожежогасіння.

При виборі клапан пожежного крана варто враховувати факт, що існує два типи матеріалу:

  • Латунний (Л);
  • Чавунний (Ч);

До складу пожежного крана також входить:

  • Ствол;
  • Пожежний рукав;
  • Кран пожежного трубопроводу.

Пожежний кран - при установці внутрішніх пожежних кранів обробляється різьблення вентиля, а потім прикручується до водопроводу. Ця система дає змогу моментально ввести кран у дію. Купити пожежні крани не складно, важливо надалі дотримуватися правил технічного обслуговування. Необхідно тримати пожежний кран у стані готовності, щоб у разі виникнення загрози відразу ним скористатися.

Перш, ніж купити пожежний кран, уважно ознайомтеся з правилами і не перестарайтеся з економією. Коли йдеться про безпеку, надмірна економія тільки губить. Наші контакти.

Вгору