МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Фланцеві з'єднувачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Фланцеве з'єднання використовується для простого і безпечного зв'язку трубних фланців і фітингів. Його застосування дає змогу усунути необхідність нарізки трубного різьблення або використання зварних з'єднань. Використовувати фланцевий з'єднувач потрібно для надійного з'єднання трубопроводів, забезпечуючи їхню безпеку.

Області застосування

Фланцеві з'єднання мають широку сферу застосування:

 • Облаштування зливової каналізації;;
 • З'єднання напірних і безнапірних труб;
 • Виготовлення системи для відведення атмосферних опадів;
 • Водопроводи в житлових і промислових спорудах.

Використання фланцевих з'єднань дає змогу створити нероз'ємне з'єднання, що забезпечує герметичність, безпеку та надійність.

Види фланцевих з'єднувачів

Фланцеві з'єднання умовно поділяються на два типи: з фланцями, що контактують, і фланцями, що не контактують. З'єднання з фланцями, що не контактують, користується більшою популярністю. Вони використовуються в трубопроводах і різних апаратах. Другий тип використовується в тому разі, якщо конструкція не вимагає повної герметизації шва, наприклад, у корпусі машин.

До популярних варіантів відносяться також фланцеві з'єднання з стиками, що контактують, для герметичності яких застосовують самоущільнювальні прокладки. Такі фланцеві з'єднання відрізняються більш компактними розмірами. Їхнім недоліком є складний процес виробництва і монтажу.

Існують і певні стандарти фланцевих з'єднань, які дають змогу з легкістю підібрати оптимальний варіант залежно від виду використовуваного фланця і сфери його застосування.

Параметри вибору

Під час вибору фланцевих з'єднань слід враховувати низку характеристик:

 1. Матеріал. Основний параметр вибору, від якого залежить довговічність і основні експлуатаційні властивості з'єднання. До найбільш затребуваних матеріалів для виготовлення фланцевих з'єднань належить чавун, нержавіюча, легована і вуглецева сталь. Під час вибору матеріалу слід враховувати середовище, в якому буде використовуватися з'єднання. У деяких випадках виготовлення фланцевих з'єднань здійснюється і на основі дорогих матеріалів;
 2. Умовний прохід. Цей показник має відповідати внутрішньому перетину фланця, тому підбирається тільки на основі цього показника;
 3. Форма з'єднання. Фланцеве з'єднання може мати овальну, круглу і прямокутну форму;
 4. Тиск. Фланцеві з'єднання мають бути підібрані таким чином, щоб витримувати максимально можливий тиск у конкретному середовищі. Цей показник залежить від матеріалу, типу і геометричних розмірів фланця.

Під час вибору фланцевих з'єднань слід враховувати сферу його застосування та умови експлуатації.

Переваги покупки в інтернет-магазині Бойлер.Юа

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити якісні фланцеві з'єднання, які можуть використовуватися в різних сферах діяльності. Великий каталог продукції містить широкий асортимент видів з'єднань для різних фланців. До основних переваг замовлення продукції в нашому інтернет-магазині належить:

 • Конкурентоспроможна ціна. Ми пропонуємо продукцію безпосередньо від виробника, що дозволяє продавати фланцеві з'єднання з мінімальною націнкою. Для оптових і постійних клієнтів пропонуються додаткові знижки, що роблять покупку ще більш вигідною;
 • Різний спосіб оплати і доставки. Продукція може бути доставлена будь-якою зручною транспортною компанією або самовивозом. По Києву можна замовити послуги кур'єра. Оплата здійснюється готівковим і безготівковим розрахунком, онлайн, післяплатою. Це робить співпрацю зручною не тільки для фізичних, а й юридичних осіб;
 • Якісне обслуговування. На сайті нашого інтернет-магазину легко самостійно оформити замовлення, а також отримати консультації фахівців щодо вибору продукції.

Однак основною перевагою нашої компанії є широкий асортимент продукції, що дає змогу придбати фланцеві з'єднання для будь-яких видів робіт.

Вгору