МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Вогнегасники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Класифікація вогнегасників. Що потрібно знати, щоб купити вогнегасник з високим рівнем якості
Вогнегасник по праву носить статус першовідкривача автоматичного пожежогасіння.

Якщо зазирнути далеко назад, то до появи портативного засобу, люди використовували підручні засоби для гасіння виниклого вогнища небезпеки. Але, на жаль, витрачався дорогоцінний час на те, щоб позбутися вогню.

Найраціональнішим засобом визнано вважати воду. Але ось тільки уявіть, скільки часу витрачалося на те, щоб погасити вогонь, якщо ти в змозі принести в руках максимум два відра.

Приблизно з 1734 року почали впроваджуватися перші вогнегасники, які завжди могли забезпечити своїх власників необхідним запасом вогнегасної речовини. Пожежі більше так не лякали, адже всі розуміли, що зможуть ліквідувати пожежу на ранніх етапах розвитку, не докладаючи при цьому великих зусиль.

Різновиди засобів пожежогасіння:

 • Вогнегасники;
 • Негорючі речовини і всілякий допоміжний інвентар - негорючі покривала, тканини, ящики з піском, лопати, відра або ємності з водою;
 • Додаткові пристосування, що сприяють швидкому розкриттю конструкції - сокири, ломи, гаки та інше.

Якщо дотримуватися правил пожежної безпеки, то територія, де перебувають люди, повинна володіти комплектом усіх зазначених складових. Засоби розміщуються на пожежному щиті, з урахуванням того, що 1 щит на кожні 500 м 2

Але серед усього розмаїття найефективнішим і затребуваним залишається вогнегасник.

Типи вогнегасників
Для того, щоб купити вогнегасник, потрібно розібратися, які типи вогнегасників існують і вибрати відповідний варіант.

Якщо знову повернутися до витоків створення вогнегасника, то можна помітити суттєву різницю в структурі та функціональності.

Основний принцип роботи сучасного вогнегасника - зберігання вогнегасної речовини під високим тиском і за необхідності оперативного використання під час виникнення вогнища загоряння. Різниця з першовідкривачем полягає у вогнегасному складі.

Нинішні вогнегасники складаються з:

 1. Вуглекислоти. Призначена для охолодження зони горіння і розводить газ;
 2. Вода і водні розчини. Дуже рідкісне явище для сучасного вогнегасника, але в практиці ще зустрічається. Вважаються малоефективними;
 3. Повітряно-механічна піна, яка утворюється в результаті взаємодії води з піноутворювачем. Актуальний вибір для гасіння горючих рідин;
 4. Порошковий компонент. Вважається найпопулярнішим вибором, застосовуваним у вогнегасниках. Ефект досягається шляхом інгібування процесів горіння та ізоляції зони горіння;

Якщо перед Вами стоїть завдання витіснити вогнегасний склад з балона, то під тиском закачайте всередину негорючий газ. Наприклад, азот або двоокис вуглецю.

Існуючі підкласи вогнегасників
Класифікувати вогнегасники можна залежно від маси заряду і способу транспортування:

 • Переносний - маса до 20 кг. Ідеальний вибір для офісів і невеликих приміщень;
 • Пересувний - 20-450 кг. Вибір метрополітенів і заправок;
 • Стаціонарний. Вважається системою автоматичного пожежогасіння.

Як показує практика, порошкові вогнегасники змагаються тільки з вуглекислотними вогнегасниками за показниками параметрів і характеристик. Кожен з цих видів здатний провести гасіння всіх класів пожежі.

Якщо стоїть завдання купити вогнегасник Київ, то Ви можете бути спокійні в тому, що знайти необхідний варіант не складе особливих труднощів.

Маркування вогнегасників
Залежно від виду заряду вогнегасники ділять таким чином:

 1. Повітряно-пінні;
 2. Порошкові;
 3. Водні;
 4. Вуглекислотні;
 5. Повітряно-емульсійні;
 6. Хладонові.

Кожен з них призначений для позбавлення від небезпечного вогнища загоряння. Особливу увагу варто звернути на цифрове значення, що визначає масу речовини в кілограмах у випадку з порошковими вогнегасниками і в грамах, якщо водопінний чи аерозольний.

Не бійтеся цікавитися, купити вогнегасник - це убезпечити свій будинок або ділянку від можливої небезпеки.

Як влаштований вогнегасник?
Насправді, всі вогнегасники мають подібну конструкцію з невеликими відмінностями (запірно-пусковий механізм, додатковий балон або конструкція розтруба).

Вогнегасник купити Київ простіше простого. Особливо зараз, коли Ви ознайомилися з детальною інформацією. Наші контакти.

Вгору