МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Катушки для електромагнітних клапанів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Електромагнітні котушки

Котушка клапана ще по іншому називається индуктивная або соленоїд. Основна мета даного пристосування - перетворення енергії, отриманої від електроструму, в рух поступального механічного характеру. Обмотка циліндра котушки виконана з міді і в рідкісних випадках з алюмінію.

Якщо це високотехнологічне виробництво, то обмотку котушки виконують з надпровідників. Важливою умовою прийнято вважати, що діаметр повинен бути менше, ніж довжина обмотки і самого циліндра.

Каркас циліндричного клапана виробляють 2 типів:

  • одношаровий;
  • багатошаровий.

Магнітний плунжер розташовується всередині обмотки і при впливі постійного електричного струму на обмотку клапан починає з'являтися магнітне поле однорідного типу, під дією якого сердечник втягується в соленоїд.

Сердечник виготовляють з феритних сплавів, заліза або чавуну.

Якщо на електромагнітну котушку буде подаватися змінний струм, то утворене магнітне поле теж буде мати змінними властивостями.

Принцип роботи котушки для соленоїдного клапана

Отвір щільно закривається пружиною то тих пір, поки на обмотку соленоїдного клапана не буде подано напругу. Природне тиск створюється за рахунок спеціальних отворів у верхній частині діафрагми.

Магнітне поле починає впливати на сердечник відразу після подачі електросігнала. Відбувається втягування сердечника, при цьому сильно стискаючи пружину.

Після перерахованих вище маніпуляцій отвір клапана виявляється відкритим. Після того, як рівень напруга спаде, під дією пружини отвір котушки клапана знову виявиться перекритим.

Як правильно вибрати собі котушку для соленоїдного клапана

Перед покупкою нової котушки варто запам'ятати 4 основним критерію вибору:

  • Штоковий діаметр клапана, обов'язково повинен бути менше, ніж посадковий внутрішній діаметр котушки. Цифровий показник величини зазору між штоком і котушкою повинно коливатися в межах 0,1-0.4мм. Якщо не дотримуватися цієї умови, то соленоїд буде постійно в перегрітому стані, що знижує його працездатності;
  • Висота котушки повинна бути зручною установки елемента фіксації на шток або розподільник котушки;
  • Напруга харчування також має бути продумано заздалегідь;
  • Потужність котушки. Як тільки будуть правильно підібрані три перерахованих вище пункту, можна вибирати підходящу котушку по потужності;

Вибирайте надійні компанії, які зможуть гарантувати Вам високу якість купленої продукції, яка прослужить безперебійно тривалий період часу.
Якщо при виробництві котушки для клапанів виконувалася з урахуванням всіх норм і стандартів по ГОСТ, то можна сміливо купувати, знаючи, що цей товар міцний, довговічний і якісний.Наші контакти.

Вгору