МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 200 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Електрокотли

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Електричний котел - це популярна альтернатива газовим і твердопаливним обігрівачам. Пристрої широко застосовуються в опалювальних системах заміських будинків і комерційних об'єктів як основне або резервне джерело. Ефективність роботи залежить від правильності підбору обладнання. Щоб купити електричний котел - звертайтеся в нашу компанію.

Агрегат електричного типу являє собою резервуар для рідини, в якому встановлені нагрівальні елементи. Від мережі надходить електрика, вода нагрівається до великих температур. Коли температура досягне потрібного значення, насос переміщує її з бойлера в систему опалення і проганяє через радіатори. На вхід котла надходить холодна вода, яка віддала тепло, після чого повторно підігрівається.

Агрегати живляться від однофазної або трифазної електричної мережі, абсолютно не чутливі до перепадів напрузі в мережі і можуть працювати навіть у тих випадках, якщо напруга знаходиться далеко від норми.

Переваги та недоліки
Якщо порівнювати електричний котел з іншими видами опалювального обладнання, то на відміну від них він не потребує постійного обслуговування. Серед інших переваг таких пристроїв:

  • Енергоефективність і високий показник ККД, який залежно від моделі сягає 0,95-0,99;
  • Легкість установки і подальшої експлуатації;
  • Відсутність додаткових витрат на купівлю і монтаж обладнання;
  • Невеликі розміри, можливість встановлення в малогабаритних приміщеннях.

При відключенні подачі електрики пристрій автоматично відключається, що виключає ризик виникнення аварійних ситуацій.

Основний недолік - досить висока витрата електрики. У зв'язку з цим, у багатьох випадках віддають перевагу іншим джерелам теплової енергії. Іншими мінусами таких котлів є:

  • Повна залежність від електромережі;
  • Для потужних котлів потрібен монтаж додаткової трифазної мережі;
  • Можуть виникати додаткові навантаження на електричну мережу.

Типи електрокотлів
Принцип роботи обладнання ґрунтується на прямому і непрямому нагріванні. Пристрої бувають декількох видів: ТЕНові, індукційні та електродні. Агрегати, оснащені ТЕНами, працюють за принципом чайника. Якщо замість води застосовувати рідину, що не замерзає, не утворюватиметься накип, який погіршує тепловіддачу та енергозберігаючі властивості. Агрегат обладнується кількома нагрівальними елементами, які можна вмикати і вимикати для регулювання температури.

Нагрівання рідини в електродних моделях здійснюється іншим чином. Електрод віддає електричний заряд, а вода нагрівається через власний опір. Агрегати мають невеликі розміри, можливе встановлення на стіну. Обслуговування таких пристроїв зводиться до заміни електродів, оскільки вони поступово розчиняються в процесі експлуатації.

Нагрівання теплоносія в індукційних моделях здійснюється завдяки виникненню електромагнітного поля в котушці. Потрапляючи в корпус, вода нагрівається від зовнішньої труби, а потім переміщується у внутрішню трубу-сердечник. Такі агрегати найбільш економічні та надійні, але водночас мають досить високу ціну і великі габарити.

За способом кріплення електрокотли поділяють на підлогові та настінні.

Як підібрати електрокотел
Щоб правильно підібрати обладнання, спочатку слід визначитися із завданнями, які воно має вирішувати. Котел може використовуватися для цілодобового опалення будинку, роботи тільки в нічний час або для чергового обігріву - підтримання температури повітря на рівні 5-10 градусів.

Далі слід розрахувати потужність. Для наближеного розрахунку слід розділити площу приміщення на 10. Якщо в приміщенні погана теплоізоляція, рекомендується мати пару кВт у запасі. Для більш детального розрахунку потрібно врахувати додаткові параметри:

  • Рівень теплоізоляції;
  • Наявність вентиляційної системи;
  • Кількість вікон і дверей;
  • Температурні особливості регіону.

Для цілодобового використання розраховану потужність потрібно збільшити на 10-20%. Під гаряче водопостачання отриманий результат потрібно збільшити ще на 50%. Для нічного опалення обладнання можна підбирати без запасу. Потужність котла, який підтримуватиме плюсову температуру в приміщенні, береться зі знижувальним коефіцієнтом 0.6-0.7.

Якщо котел береться виключно для обігріву, потрібно вибирати одноконтурну модель. Для обігріву та гарячого водопостачання призначені двоконтурні котли. У цьому разі кожен контур може працювати самостійно. Такі моделі обладнані розширювальним баком.

Перш ніж вибирати конкретну модель, потрібно поцікавитися станом проведеної електромережі - іноді можливі обмеження для підключення.

Від яких параметрів залежить ціна на електрокотел
Основна характеристика, що впливає на вартість обладнання - його потужність. Що вищий показник, то вищу суму доведеться заплатити за агрегат. Крім потужності, на вартість агрегатів впливає:

  • Комплектація;
  • Тип елемента нагріву;
  • Виробник - у нашому інтернет-магазині представлені моделі електричних котлів від таких брендів: Warmly, Tenko, TermitNeon

Найдешевшими є ТЕНові моделі, а найвищу вартість мають індукційні котли. Імпортні пристрої від якісних виробників спроектовані з урахуванням інноваційних технологій і оснащуються сучасними системами автоматизації. Відповідно. Ціна таких агрегатів буде на порядок вищою.

Якісні електрокотли в магазині Boiler.ua
У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати відповідну модель електричного котла відповідно до необхідних параметрів: габаритів, потужності, площі обігріву. Для швидкого пошуку моделі скористайтеся фільтром.

Ми націлені на плідну співпрацю, тому пропонуємо клієнтам привабливі умови:

  • Консультації щодо вибору обладнання;
  • Оперативна доставка по всій Україні;
  • Різні варіанти оплати;
  • Вигідні знижки та пропозиції.
Вгору