МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 1000 грн.
Пишіть нам на e-mail: boiler.ukr@gmail.com
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Внутрішня безшумова каналізація

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

На сьогоднішній день всі будівельні об'єкти повинні бути забезпечені каналізаційною системою, яка якісно видаляє складові життєдіяльності людського організму за допомогою водопостачання та водовідведення.

Система каналізації з'явилася досить давно і стрімко удосконалилася для комфорту користувачів, хоча принцип залишився той самий.

Якщо Ви зацікавлені у безшумній каналізації, то німецька компанія Ostendorf запропонує великий різновид каналізаційних труб для внутрішньої та зовнішньої безшумної каналізації.

Дана компанія виконує безшумну каналізацію Ostendorf, використовуючи ряд якісних матеріалів – мінералізований пропілен, поліпропілен та ПВХ.

Різновиди:

 • Марка KG. Даний вид труб виготовляють з НПХВ для зовнішньої самопливної або зливової каналізації. Високі механічні властивості, стійкість до виникнення корозії та агресивних речовин. Як правило, такі труби фарбують у оранжево-коричневий колір. Робоча температура – ​​до +60С;
 • Марка Ostendorf H. T. використовують для внутрішньої системи каналізації. Актуальний вибір для тих, кому важливо отримати стійкість до дії термічного та хімічного характеру. Виконуються їх поліпропілену, який важко спалахнути. Забарвлення-сірий. Робоча температура – ​​до +90С;
 • Ostendorf Skolan dB. Безшумна система внутрішньої каналізації. Має високі показники пожежної безпеки. Якщо хочете, щоб рідина трубами стікало тихо і непомітно, потрібно вибирати безшумну каналізацію цього типу. Забарвлення - світло-сірий. Матеріал – мінералізований поліпропілен.


Переваги безшумної каналізації Ostendorf

 

 • Міцність та надійність труб;
 • Тривалий термін експлуатації;
 • Стійкість до високих температур та впливу агресивних середовищ;
 • Безшумність;
 • Екологічність;
 • Невелика вага;
 • Гладкість і рівність труби, яка не дає грибку або вапняному нальоту, виникнути на поверхні;
 • Доступна ціна.
 • Ряд особливостей у системі безшумних каналізаційних труб від Ostendorf

Дуже важливою перевагою каналізаційних труб є матеріал, з якого вони виготовляються. Мінералізований поліпропілен має щільну структуру.

Безшумна каналізація Остендорф змогла гідно замінити своїх попередників із чавуну, увібравши в себе лише позитивні критерії та вдосконаливши їх.

Труби здатні увібрати в себе весь шум завдяки високій щільності матеріалу та спеціальним мінеральним добавкам. товсті стінки виявляться у повній безпеці при механічному чищенні.

Дуже прості в монтажі, для кріплення достатньо використовувати стандартні хомути від переміщень у схемі трубопроводу каналізації.

Принцип монтажу безшумних труб


Спочатку потрібно обрізати та обробити кінці труб за заданою схемою труборізом під прямим кутом. Після різання йде зачистка задирок спеціальними інструментами.

Як відбувається з'єднання труб

 

 1. Чищення торців труб і розтруби від бруду, що накопичився;
 2. На скошену частину фаски труби наносять рівномірний шар мастила;
 3. Трубу фіксують в розтруб на якийсь час, щоб у 2 елементів була єдина вісь, потім висувають на 10мм для компенсації розширення матеріалу;
 4. Полімерні труби з'єднуються гумовими прокладками для компенсації напруги;
 5. Щоб труба з часом не піддалася лінійному подовженню, її закріплюють хомутами для надійної фіксації.

Безшумна каналізація від Остендорф - це крок у майбутнє. Прогрес не стоїть на місці, і вже сьогодні це видно неозброєним оком. На нашому сайті ви можете підібрати необхідну продукцію. Наші контакти.

Вгору