МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Розділові мембрани

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Контрольно-вимірювальні прилади спрощують наше життя, без них неможливий побут і багато виробничих процесів. Манометри, датчики, реєстратори та аналогічні пристосування складаються з десятків деталей, включно з мембранним роздільником. Якість використовуваного матеріалу для виготовлення цього елемента дуже часто визначає точність проведених вимірів.

Пристрій і призначення
Деталь дублює мембрану, вона передає зусилля від об'єкта вимірювання на манометр. Але є додаткова функція: розділювальна мембрана не дасть змоги стикатися робочому середовищу приладу з вузлами, які безпосередньо здійснюють вимірювання. Саме захист, оберігання внутрішньої частини КВП - головне завдання цього елемента.

Цей чутливий вузол поставляється замовнику в зібраному вигляді, його не можна самостійно розбирати, відкручувати кріплення, порушувати капілярне середовище. Попадання в порожнину сторонніх предметів призведе до втрати його функціоналу. Під час проєктування особливі вимоги висуваються до роздільників, які працюватимуть у медичній і харчовій промисловості. Вони зобов'язані не тільки бездоганно виконувати свої технічні завдання, а й гарантувати гігієнічність і стерильність.

Роздільники витримують високі температури й агресивне середовище. Деталь повинна переносити великий тиск, не піддаватися корозії. Досить часто розділювальна мембрана служить для вимірювання токсичних сумішей, в'язких рідин, речовин із підвищеним ступенем кристалізації. Продукт, що поставляється, повинен завжди відповідати принципам міжнародної стандартизації та сертифікації.

Переваги співпраці з Бойлер.Юа
Ви керівник складного виробництва? Вам необхідні мембранні роздільники середовищ? Вигідно купити їх допоможе інтернет-магазин Boiler.ua. Прямі поставки, відсутність посередників - оптимальна гарантія доступності, захист справжності товару. Кожна партія ретельно перевіряється, а брак підлягає моментальній заміні. Наш магазин - це маса достоїнств і переваг, кожному клієнту гарантуються:

  • Вигідні ціни;
  • Зручна доставка;
  • Різноманітні способи оплати;
  • Персональний підхід до замовника;
  • Прозорість угоди;
  • Спрощена схема зв'язку та оформлення заявки;
  • Документальний супровід.

У нашому магазині йде постійна робота зі збільшення асортименту, кожен співробітник має профільну технічну освіту. Це повністю виключає непорозуміння, помилки при відправленні замовлення. На складі завжди є комплект затребуваних моделей, відсутні позиції привозяться в найкоротші терміни.

Вгору