МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Гайки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Призначення і класифікація гайок
Гайка - це один з найпоширеніших і найпопулярніших металовиробів, що належать до різьбового кріплення. Сьогодні можна купити гайки для вирішення різних завдань у будь-яких галузях промисловості, будівництві та машинобудуванні. Виробляється велика кількість гайок, які відрізняються за конфігурацією і розмірами. Також використовують безліч різних матеріалів при їх виготовленні.

Найчастіше використовується наступний матеріал для виготовлення:

  • Нелегована і легована сталь.
  • Оцинкована сталь, вироби з таким покриттям застосовуються там, де зовнішнє середовище може мати негативний вплив на експлуатаційні характеристики виробу і з'єднань загалом.
  • Нержавіюча сталь А2 і А4.

На гайки ціна буде різною залежно від матеріалу, який був використаний. Але не потрібно забувати, що вибір краще робити на основі експлуатаційних характеристик, особливо якщо потрібно забезпечити якісне з'єднання у відповідальній галузі застосування.

Які гайки можна купити в інтернет магазині Boiler.ua
Щоб відповісти на це питання, розглянемо основні види гайок представлених на нашому сайті:

  • До найвідомішого виду належить шестигранна гайка, яку можна міцно зафіксувати гайковим ключем. Метиз цього виду знайшов своє застосування практично у всіх сферах промислових робіт.
  • Корончата гайка є одним із різновидів шестигранної, але має вирізи на одному з торців, що нагадують чимось корону. Конструкція такого типу забезпечує додаткову фіксацію з'єднання, і не допускає мимовільне розкручування гайки.
  • Гайка ковпачкова (сферична). За допомогою такого виробу можна не тільки забезпечити надійне з'єднання, а й замаскувати його в естетичних цілях.
  • "Баранчик" (гайка баранчикова) - це кріплення має спеціальні виступи, за допомогою яких можна закрутити його, не використовуючи гайковий ключ або інший інструмент. Таку гайку закручують тільки вручну.
  • Квадратна гайка є металовиробом, що використовується там, де для неї розрахований спеціальний паз, де вона, "потопаючи", буде стабільною навіть під час впливу вібрацій.
  • Гайка з фланцем - цей вид кріплення об'єднав у собі характеристики звичайної шайби і шестигранної гайки. Використовується щоб зменшити тиск на поверхню в місці монтажу.
  • Рим-гайка використовується при закріпленні в тілі конструкції за допомогою болтів, шпильок для подальшого підйому вантажозахоплювальними пристосуваннями.

Кожна гайка має ГОСТ або DIN за яким була виготовлена, їх можна знайти у вкладці "файл" біля характеристик виробу.

Як замовити гайки в нашому інтернет магазині
Представлений вище список включає не все, що можна купити в Boiler.ua. Гайка М6, М8, М10, М12, М16, М20 є найпопулярнішими розмірами, але на нашому сайті за допомогою фільтрів Ви можете вибрати гайки діаметром від 1,6 мм до 64 мм і підібрати до них потрібний матеріал і клас міцності, і не тільки це. Визначившись з вибором, просто натисніть на кнопку "купити" і ваше замовлення автоматично буде відправлено нашому менеджеру, який зв'яжеться з Вами після обробки замовлення. Ми доставляємо товар по Києву, а також по всій Україні перевізниками "Нова пошта", "Сат", "Ін-тайм". Також доступний самовивіз.

Вгору