МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Терморегулятори і термостати для теплої підлоги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сучасний терморегулятор для теплої підлоги використовується в опалювальних системах для підвищення ефективності їхнього функціонування та зручності управління процесом обігріву. За його наявності вдається заощадити на споживанні електричної енергії та контролювати температуру в житловій кімнаті. Для повноти розуміння функціонального призначення цих приладів спочатку ознайомимося з існуючими різновидами та їхніми характеристиками.

Основні різновиди
Типовий термостат для теплої підлоги (ТП) складається з керуючого модуля і одного або декількох сенсорів, що реєструють поточний стан обігрівальних матів. Ці зразки представлені на ринку кількома варіантами виконання, що відрізняються за способом управління і функціональними можливостями. Відповідно до першої ознаки вони бувають механічними або електронними, а за своїми можливостями - звичайними або з програмним управлінням.

Корисна інформація: Ще один різновид - моделі з ПДУ дають змогу керувати ними на значній відстані від місця встановлення.

Механічні терморегулятори температури для теплих підлог обходяться без датчика, тому що оснащуються звичайними біметалічними пластинами, що реагують на стан матів. При їх охолодженні пластинки замикаються, а при сильному нагріванні - розмикаються. Ці зразки монтуються безпосередньо на стіні приміщення, що обігрівається, безпосередньо на вводі ТП.

До складу електронних виробів входить сучасний контролер з під'єднаними до нього виносним або вбудованим чутливим елементом і комутуючою виконавчою схемою. Залежно від стану датчика він виробляє сигнали на ввімкнення/вимкнення виконавчого вузла, що керує подачею електроенергії до теплових матів. Програмовані регулятори дають змогу заздалегідь задати потрібний рівень обігріву залежно від часу доби та інших чинників.

На що звернути увагу в процесі вибору
Під час вибору відповідного для будинку регулятора рекомендується ознайомитися з його виконанням і робочими характеристиками. До останніх належать потужність виконавчого вузла (величина комутованого струму) і діапазон робочих температур. Для моделей з програмним завданням температури набір параметрів помітно розширюється, оскільки потрібно ознайомитися з усіма видами настановних варіантів.

При виборі слід врахувати, що найпростіші механічні зразки мають такі переваги:

 • Порівняно низька ціна;
 • Простота поводження і підключення;
 • Незалежність від якості електроживлення;
 • Допустимість роботи при знижених температурах;
 • Надійність і тривалі терміни експлуатації.

Важливе зауваження: Після зникнення і повторної подачі електроенергії в канал опалення такий регулятор включається в роботу автоматично.

Простота цього типу обумовлює його експлуатаційні недоліки, які зводяться до обмеженої функціональності та великої похибки регулювання.

Електронні (особливо - програмовані) вироби мають більшу функціональність, а також більш точні, але й коштують вони значно дорожче. До нюансів, на які звертається увага під час вибору підходящого для будинку приладу, відносять:

 1. Для невеликих приміщень цілком згодиться звичайний механічний або електронний комутатор із вбудованим сенсорним датчиком;
 2. Електронним моделям з попереднім встановленням режимів перевагу віддають у ситуаціях, коли у квартирі передбачається організувати багатозональний обігрів;
 3. Обраний зразок має забезпечувати комутацію потужності в навантаженні, на 25-30% більшу за показник для самої обігрівальної системи.

Додаткова інформація: Запас за потужністю необхідний для випадку відхилення живильної напруги від норми (у бік зниження).

Вибираючи потрібний зразок, також важливо врахувати ергономічність і дизайн придбаного виробу. Під час купівлі термостата для водяної теплої підлоги обов'язково зверніть увагу на його сумісність з розподільним колектором і змішувачем ТП!

Переваги покупки в інтернет магазині Бойлер.Юа
Придбати відповідну модель найзручніше в нашому Інтернет-магазині. Переконати Вас у цьому зможуть такі переваги роботи саме з нами:

 • У нас представлений широкий асортимент різних марок і виконань;
 • Щоб купити вподобану Вам модель - достатньо оформити заявку на її придбання із зазначенням точної адреси доставки;
 • Оплатити покупку можна будь-яким зручним способом із запропонованих варіантів (готівковий розрахунок або післяплата, а також переказом на карту продавця).

Доставка товару до кінцевого споживача здійснюється транспортними компаніями "Нова пошта" і "САТ".

Вгору