МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Хомути і муфти для врізки в трубу

Хомут для врізки (сіделка) - обтискне пристосування, виконане з міцного матеріалу, яке використовується в різних сферах. Він необхідний для створення відводу від основної магістралі. Дозволяє зручно, швидко і без зварювання створювати розподільчу систему водопостачання або каналізації, як на підприємствах, так і в особистому господарстві. Роботи дозволяється проводити під тиском, з'єднання виходить герметичним, вода не просочується.

Відмінні риси сіделок для врізки
Хомути і муфти для врізки в трубу використовуються на зовнішніх водопроводах. Вони придатні для врізки в діючі водопровідні або каналізаційні труби. Їх використовують при створенні дренажних систем. Знаходять застосування при виконанні розгалуженої системи поливу, для подачі води за різними напрямками. Виготовляються із сертифікованих матеріалів, можуть експлуатуватися за високих температур, не бояться впливу УФ-променів.

Конструкція у подібних пристосувань, незалежно від їхнього матеріалу, практично однакова. Сіделки мають врізне сідло, відведення хомута, затискні металеві болти, додаткові елементи.

Класифікація проводиться з урахуванням технічних параметрів:

  • Матеріалу виготовлення: латунь, поліетилен, чавун;
  • Бувають з односторонніми або двосторонніми розгалуженнями;
  • Відрізняються діаметром отвору під приєднувальні труби;
  • Нанесене різьблення різного діаметра.

При виконанні монтажних робіт з використанням врізних сіделок немає необхідності відключати каналізацію, водопровід або розбирати окрему частину системи. Досить діяти згідно з інструкцією. У потрібному місці розташовується ущільнювальна прокладка, потім надягається хомут. Дві частини надійно з'єднуються гвинтами. У відвід вставляється труба, після чого зверху виймається заглушка. Врізка в трубу виконується з використанням латунного перфоратора. Після вирізання отвору заглушка знову затискається.

Переваги замовлення в інтернет-магазині boiler.ua: бонуси для покупців
boiler.ua пропонує якісні хомути, призначені для врізки в різні системи водопроводів. Весь представлений в нашому інтернет-магазині товар сертифікований і поставляється безпосередньо від виробника.

Переваги для покупців:

  • Діє система знижок;
  • Передбачена програма лояльності;
  • Доступні ціни на товари;
  • Зручні способи замовлення та оплати;
  • Доставка транспортними компаніями в регіони, по Києву кур'єром.

Ми зацікавлені, щоб замовники отримували необхідне обладнання своєчасно. У разі потреби наші консультанти допомагають визначитися з вибором перед створенням заявки. Зверніться до нас сьогодні - і товар найближчим часом опиниться в роботі.

Вгору