МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 1000 грн.
Пишіть нам на e-mail: boiler.ukr@gmail.com
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Каналізація чавунна розтрубна ЧК

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Виконання каналізації чавунної розтрубної ЧК

рівнодохідний/перехідний
Будівельна довжина труби 2000
Кут вигину 45-90

Чавунна каналізація розтрубна (ЧК) призначена для налаштування системи водопостачання та водовідведення всередині приміщення, де передбачається велика кількість вигинів, поворотів, проходів крізь стіни. Надійність системи чавунної каналізації залежить не тільки від того, наскільки правильно ви її прокладете та змонтуєте, але й від якості матеріалів, що використовуються.

Технології монтажу внутрішньої каналізаційної системи передбачають використання труб з поліпропілену (пластик) або чавуну. Чавунні традиційно вважаються довговічними та міцними. Чи здатні витримувати великі навантаження. Відповідають високому стандарту якості та прості у роботі. Крім того, для прокладання системи чавунної розтрубної каналізації потрібен ряд сполучних (перехідних) елементів, які забезпечать технологічно правильне та надійне її функціонування. Великий вибір високоякісної продукції пропонує компанія Бойлер.

Комплектуючі для чавунної розтрубної каналізації (ЧК)


В інтернет-магазині boiler.ua представлений весь спектр необхідних елементів для з'єднання, кріплення та підключення трубопроводу. У нас ви знайдете широкий вибір:

  • Труб з розтрубом (воронкоподібним розширенням) різного діаметру - "сотки" (100 мм - для стояків) та "п'ятдесятки" (40-50 мм - для відведення стоків від сантехніки), а також довжини;
  • Хрестовін і трійників з різним розташуванням виходів (кут вигину – 45, 90 градусів) під різний діаметр труби;
  • Перехідників;
  • Ревізій – пристроїв, призначених для прочистки системи;
  • Вирви;
  • Трапів – квадратні, круглі, вертикальні, горизонтальні;
  • редукційних клапанів, призначених для зниження напірної потужності води;
  • Муфт;
  • Хомутів і т.д.

Крім того, там буде потрібно засіб для закладення швів і місць стикування труб (традиційний цемент або цемент, що розширюється), додаткові вироби, які начебто і не мають істотного впливу на рівнопрохідний характер води, але їх відсутність позначиться тоді, коли вмонтувати їх в каналізаційну систему буде неможливо .Це, зокрема, гідрозатвори, які поглинають запахи, або гільзи у місцях, де труби проходять через стіну.

Висока якість та доступні ціни


Компанія "Бойлер" гарантує високу якість представленої в каталозі продукції за адекватною вартістю. Це дозволяє каналізацію чавунну розтрубну (ЧК) купити недорого, але вона відповідає ГОСТам та стандартам. У Києві замовити продукцію ви можете з безкоштовною доставкою, по Україні – з використанням послуг компаній-перевізників.

Крім того, на сайті ви можете оформити консультацію спеціаліста та отримати вичерпні відповіді на питання щодо використання різних видів комплектуючих у процесі сантехнічних робіт, а також проконсультуватися щодо правильності розрахунків та креслень.

Вгору