МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Кран під приварювання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:
Матеріали приварних кранів  нержавіюча сталь, вуглецева сталь
Максимальна робоча температура от +180°C до +220°C
Максимальна ціна 660 145.31 грн
Мінімальна ціна 337.98 грн 

Кран приварной

Кран приварной відрізняється тим, що його приєднання до трубопроводу виконується шляхом зварювання. Такі вироби широко використовують в комунально-побутовому господарстві, енергетиці, теплопостачання. Традиційним стало їх застосування в промисловій сфері, де висуваються особливо високі вимоги до надійності і герметичності комунікацій. Зазвичай такі крани встановлюють на тих трубопровідних ділянках, де не передбачається демонтаж. Допускається їх установка на трубопроводах, що проходять під землею або в воді.

Незамінні приварні крани в нафтогазовій промисловості, де експлуатація труб і арматури проходить у вкрай жорстких умовах. Тільки ці вироби здатні витримати високу температуру і тиск, а також агресивність робочих середовищ.

Крани кульові під приварення нерідко застосовуються в котельних, насосних станціях, теплових пунктах. Оптимальним варіантом цей вид арматури став для харчової промисловості, де сучасні технології передбачають майже постійна присутність підвищеного тиску або температури.

Широко використовують такі крани в хімічній і фармацевтичній галузях, де часто доводиться мати справу з токсичними і агресивними речовинами. Тут віддають перевагу виробам з нержавіючої сталі.

Зручними є крани даного типу для експлуатації в умовах приватного житла, що пояснюється надійністю зварних швів і довговічністю.

Переваги

Кран під приварення за рахунок способу кріплення забезпечує високу герметичність з'єднання і може застосовуватися в самих складних умовах. Тому йому часто віддають перевагу перед муфтовими і різьбовими аналогами.

Це міцний продукт витримує контакт і з гарячою, і з холодною рідиною. Його дозволяється використовувати на трубопроводах з різною робочим середовищем - водою, нафтою, газом. Даний вид запірної арматури можна застосовувати в складних кліматичних умовах, що супроводжуються різкими перепадами температур.

До переваг виробів також відносять:

  • Низьке гідросопротівленіе;
  • Широкий діапазон різних типорозмірів;
  • Можливість пропускання робочого середовища в обох напрямках:
  • Простоту конструкції;
  • Невелика вага.
  • Незамінний цей вид арматури в важкодоступних і закритих місцях, оскільки він не вимагає техобслуговування, а період його експлуатації при правильному монтажі становить десятки років.
Вгору