МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Клапани запобіжні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:
Приєднання клапанів запобіжних: Фланцеве/ різьблення внутрішнє / різьблення зовнішнє/ різьблення внутрішнє-зовнішнє
Тип клапана: Мембранний/пружинний/важільний
Мінімальна ціна: 80.65 грн
Максимальна ціна: 155 214.15 грн

Запобіжний клапан вдає із себе пристрій скидання робочого середовища, призначене для запобігання обладнання від руйнування. Якщо тиск в гідравлічній системі наближається до граничного значення, клапан спрацьовує, випускаючи надлишок газу, води або пари і забезпечуючи безпеку навколишнього. Існують різні варіанти подібного пристрою, хоча зазвичай мається на увазі те, яке відкривається під впливом теплоносія, що циркулює всередині системи.

Принцип роботи та сфери використання механізму

Стандартний пружинний запобіжний клапан прямої дії складається з латунного, бронзового або сталевого корпусу, всередині якого знаходяться запірний орган (золотник і сідло) і задатчик (пружина). У процесі використання на пружину впливає тиск середовища; якщо воно збільшується, зменшується сила притиснення золотника в запірному органі. При досягненні рівноваги робочих сил просвіт сідла відкривається; якщо тиск продовжує зростати, відбувається скидання, забезпечуючи захист обладнання.

Клапани бувають оснащені також спеціальним важелем для продувки і ручного скидання теплоносія в разі потреби. Трубопровідна арматура такого плану призначена тільки для роботи з неагресивними середовищами, безпечними для життя і здоров'я. Для використання захисного механізму в умовах підвищеної небезпеки розроблені спеціальні покриття і доповнення в конструкції, такі як подвійний сальник, що дозволяють захистити навколишній простір від впливу шкідливих речовин.

Аналогічні пристрої різних типів активно застосовуються в системах водопостачання і опалення, при роботі зі стисненим повітрям, в автомобільній і машинобудівної промисловості, нафтовій та газовій сферах. Їх вартість також різна, починаючи від простих бюджетних варіантів для домашнього використання і закінчуючи сучасними моделями промислового типу.

Потрібно знати, щоб купити запобіжний клапан

Запобіжні клапани можна класифікувати різними способами - за ціною і рівнем безпеки конструкції, її популярності і навіть способу доставки (як в інтернет-магазинах). Але є кілька основних класифікацій, які необхідно знати того, хто збирається придбати такий пристрій.

Щодо використання допоміжних засобів:

  • Прямої дії (не має додаткових пристроїв, взаємодіючи безпосередньо з робочим середовищем);
  • Непрямої дії (має вбудовані імпульсні механізми).

По висоті підйому золотника:

  • Малопідйомний (до 1/20 діаметра сідла);
  • Среднепод'емние (до 1/4 діаметра);
  • Повнопідйомні (висота підйому дорівнює або більше 1/4).

Існують і такі різновиди запобіжних клапанів як вантажні (протидія тиску робочого середовища надає сила тяжіння вантажу), важільні (зазвичай мають на увазі закріплення вантажу на важелі) і мембранні (вміст системи впливає на гнучкий елемент, пов'язаний із замикаючим).

Вгору