МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Пожежне обладнання

Інформація, яку потрібно знати для того, щоб купити пожежне обладнання
Пожежне обладнання призначене для надання високого рівня безпеки в установах, підприємствах, офісах, а також у місцях великого скупчення людей: житлові будинки, лікарні, школи, садочки тощо.

Існує список комплектуючих, які входять до складу пожежного обладнання. Необхідно детально ознайомитися перед придбанням.

Протипожежне обладнання:

 • Пожежні стволи;
 • Пожежні щити, шафи, ящики та інше;
 • Пожежні рукави;
 • Пожежні гідранти;
 • Вогнегасники;
 • Рукавна арматура.

Давайте з Вами ознайомимося більш детально з кожним підвидом із загального списку.

Пожежні рукави
Спеціалізуються на подачі піноутворювачів, води або іншого роду вогнегасних рідин. Існує три підвиди пожежних рукавів: напірні, всмоктувальні та напірно-всмоктувальні.

 • Напірні рукави.  Необхідні для подачі води під тиском. Комплектуються таким видом рукавів пожежні автомобілі, пожежні крани і переносні мотопомпи;
 • Всмоктувальні та напірно-всмоктувальні рукави. Служать для відкачування води з відкритих водойм. А напірно-всмоктувальні здатні ще відкачати воду з джерела, яке перебуває під тиском, наприклад, водопровідні мережі.

Рукавна арматура

Необхідна для з'єднання і роз'єднання потоків води, прокладання рукавних ліній, також для підключення пожежних стволів до рукавів. У систему рукавної арматури входять: рукавні водозбірники, з'єднувальні головки, всмоктувальні пожежні сітки, рукавні розгалуження.

Пожежні стволи

 • Направляють струмені рідини в призначеному напрямку і встановлюються на виході напірного рукава. Існує 2 види пожежних стволів: лафетні та ручні. Різниця в пропускній здатності, розмірі та діаметрі.
 • Лафетні стволи - формують розпилені, повітряно-пінні та суцільні струмені. Є можливість регулювати кут розпилення;
 • Ручні стволи - формують суцільний і розпорошений струмінь рідини.

Вогнегасники
Вогнегасники слугують чудовим протипожежним засобом, які поділяються на 2 види: вуглекислотні та порошкові.

 • Порошкові вогнегасники використовують мінеральні солі та гідрофобні добавки. Таке пожежне обладнання здатне гасити пожежу будь-якого рівня;
 • Вуглекислотні вогнегасники в рідкому стані діоксид вуглецю. При натисканні важеля струмінь вуглекислоти переходить у газоподібний стан і розширюється приблизно в 500 разів, що дає змогу різко знизити температуру.

Пожежні щити, ящики та шафи
Наявність обладнання є обов'язковим пунктом у всіх громадських і житлових приміщеннях:

 • Пожежний щит потрібен для зберігання протипожежних засобів: сокира, відро, лопата, вогнегасники, лом тощо.
 • У пожежному ящику зберігається пісок для гасіння вогнища загоряння. Знаходиться поруч із пожежним щитом.

Пожежні гідранти та колонки
Гідрант встановлюється в колодязі. Підключення відбувається за допомогою спеціальної підставки. Для роботи з гідрантом його потрібно підключити до пожежної колонки, яка є сама по собі знімним пристроєм. Також до колонки приєднують пожежні рукави і починають забирати воду.

Якщо заздалегідь ознайомиться на нашому сайті з потрібною інформацією, то купити пожежне обладнання виявиться не так складно, як може здатися Вам на перший погляд.

Продаж пожежного обладнання досить актуальна тема. Інтернет пропонує безліч сайтів з інформацією, яка допомагає визначитися, головне вловити загальну суть.

Усе пожежне обладнання має перебувати в повній готовності та комплектації. Також має бути призначений працівник, який відповідає за цілісність і збереження протипожежного обладнання. Працездатність системи залежить виключно від акуратності під час експлуатації та правил зберігання. Періодично потрібно перевіряти і випробовувати протипожежне обладнання на ефективність.

Сподіваємося, що на нашому сайті Ви зможете знайти багато корисної інформації, яка поповнить багаж знань і посприяє правильному вибору.

Вгору