МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Лічильники води

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Установка водомірів, це чудова можливість заощадити. Лічильник води вдвічі знижує суму витрат з оплати комунальних послуг та дозволяє контролювати цю статтю витрати.

Застосування водоміру

Купити водомір, це вигідне рішення, як для власників квартир та приватних будинків, так і для керівників підприємств (особливо якщо вони виробничого типу). Це найпростіша схема системи обліку та контролю споживання води. На нашому сайті представлені різноманітні пристрої. Залежно від сфери застосування їх поділяють на такі види:

  • Побутові (призначені для монтажу в квартирі, котеджі, приватному будинку, в приміщеннях з частковою подачею води, у нас їх можна купити недорого, вибравши при цьому найкращий варіант з каталогу);
  • Промислові (водяний потік на підприємстві ллє без перерви, щоб зафіксувати цей факт лічильник для води теж повинен працювати постійно, а отже, повинен бути розрахований на високі навантаження та мати більш серйозні характеристики).

Різновиди водяних лічильників

Основна класифікація за принципом дії лічильників поділяє їх на такі типи:

Тахометричний, він же механічний - схема його роботи заснована на підрахунку обертів крильчатки (турбіни), що обертається від потоку води, що проходить наскрізь. Такий прилад це найпоширеніший варіант водомірів, що встановлюються в квартирах. Він не розрахований на великі обсяги, але досить функціональний для побутового застосування та коштує недорого;

Електромагнітний - на сантехніку російського обивателя монтується не так часто, як механічний витратомір. Основний недолік, висока чутливість до бруду, засмічені труби часто призводять до прискореного зношування приладу. Ціна дорожча, ніж у енергонезалежних витратомірів, але вона виправдана точнішими показаннями лічильника;

Ультразвуковий - це універсальний інструмент обліку кількості витраченого ресурсу різного типу, зокрема води, пари, газу. Вимірювання відбувається за рахунок дії ультразвуковими хвилями на водяний потік. Такий прилад довговічний, енергоекономічний, дуже точний і він стоїть відповідно.

Найпопулярніший вид лічильника холодної води (гарячої води) – механічний.

Ця група має кілька підвидів залежно від таких характеристик:

1. Внутрішній пристрій:
Крильчаті (їхній основний недолік у додаткових оборотах, які крильчатка здійснює за інерцією, це трохи знижує точність підрахунків, серед переваг невисока вартість, відмінний варіант для будинку або квартири);
Турбінні (лопаті крильчатки в цьому випадку замінені на турбіну, розташовану, не по ходу потоку, а паралельно йому, частіше встановлюються на промислових підприємствах, за рахунок конструкції та розташування не провертають зайві обороти під сильним натиском.

2. Розташування зчитувального пристрою:
Сухохідні (така модель фіксує витки через магнітну муфту крильчатки, самому лічильнику при цьому не потрібно бути у воді, він герметично захищений від вологи);

Мокрохідні (витрачений об'єм вважається обертанням крильчатки, безпосередньо поміщеної у воду, ця обставина значно скорочує їх термін служби, щоб мінімізувати ризики прискореного зносу перед приладом зазвичай монтують фільтруючі елементи).

3. Особливості конструкції:
Одноструминний (невисока вартість такого водоміру приваблює простих обивателів, більшість квартир обладнано саме ними, принцип дії простий, на край лопаті крильчатки ллється один струмінь, змушуючи його обертатися під тиском);
Багатоструменевий (у магазині і у нас на сайті можна придбати складніший конструктивно прилад, перед подачею води на крильчатку потік розбивається на кілька струменів, це дозволяє врівноважити її, зменшити тиск і отримати більш точний результат).

4. Спосіб фіксації (монтажу):
Фланцевий (монтується в систему за допомогою плоских дисків з отворами під елементи кріплення з двох сторін, фланців);
Муфтовий (водомір повертається в труби, кріпиться через різьбові з'єднання, набуваючи такого товару треба попередньо подивитися розмір і крок різьблення на своїй сантехніці або купити прилад у комплектації зі штуцерами).

Особливості вибору лічильника холодної та гарячої води

Температура води має значення. Від неї залежить низка параметрів, на які потрібно звернути увагу при виборі приладу. Лічильник на воду, призначений для холодного водопостачання, підходить для діапазону t від 5°С до 40°С, для гарячого в межах 40 - 150°С.

Матеріал корпусу також важливий. Для виробництва приладів, призначених для установки на холодну трубу, найчастіше використовують композитний матеріал, гарячу чавун або латунь. За кольором корпусу можна судити про застосування: синій (для холодної води), червоний (для лічильника гарячої води).

Найпоширеніший варіант квартирного лічильника витрати на Україні: тахометричний, крильчастий, мокрохідний, одноструменевий, муфтовий. Він чудово підходить за всіма параметрами, без нарікань проходить інспекцію та коштує недорого.

Що стосується якості та довговічності, то добре зарекомендували себе лічильники наступних марок виробників: Gross, BAYLAN, Sensus, Powogaz, Novator, BMeters, DIEHL Metering, Ecomess, Fado. Товари від цих надійних постачальників представлені у нас в каталозі.

Після придбання та встановлення лічильника не забудьте подивитися який міжперевірочний інтервал, заявлений виробником приладу, щоб не забути вчасно його перевірити!

Часті питання про лічильники води

1. Як вибрати лічильник для холодної води?

При виборі лічильника слід враховувати:

  • Робочу температуру
  • Допустимий тиск
  • Матеріал корпусу
  • Приєднувальні розміри
  • Положення під час монтажу

2. Які можливі варіанти встановлення лічильників для води?

Варіанти встановлення лічильників:

  • Вертикальна
  • Горизонтальна
  • Похила
Вгору