МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Мановакуумметри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Мановакуумметром називають пристрій, призначений для постійного вимірювання та контролю вакуумметричного і манометричного тиску в рідкому або газоподібному середовищі. Прилад складається з манометра - для вимірювання надлишкового тиску (розрідження або тиску, нижчого за атмосферний) і вакуумметра - для вимірювання вакууму.

Прилади мають шкалу з різними поділками (зазвичай у мановакуумметрах ціна поділки 10 Па): з позитивними значеннями - для абсолютного тиску і з негативними - для вакууму. Технічні прилади розробляють із класом точності: 2,5; 1,5; 1,0, а еталонні пристрої: 0,4; 0,25; 0,15. Мановакуумметри, що використовуються на території країн СНД, мають стандартну метричну різьбу і фланець, щоб їх можна було змонтувати в електрощит.

Усі прилади поділяються за принципом роботи на: поршневі, рідинні, деформаційні та передачу показань дистанційним методом.

Принцип роботи апарату полягає в еластичному вимірювальному елементі. Відчуваючи стискаюче навантаження, він деформується і відображає ступінь деформації за допомогою стрілочного пристрою, який пересуває стрілку до потрібного значення. Наявність циферблата дає змогу побачити наявний тиск.

Де їх використовують?
Таке обладнання застосовується на спеціалізованих підприємствах, на яких є апарати, що створюють вакуум. Це можуть бути:

  • Харчові підприємства;
  • Фармацевтичні цехи;
  • Хімічні заводи;
  • Спецлабораторії;
  • Тепломережі та водоканали.

Ще мановакуумметр застосовується для контролювання кількості викидів шкідливих речовин від підприємств, а також з метою контролювання процесу вентиляції на виробництві.

Чому саме у нас?
У нашому інтернет-магазині клієнт може купити мановакуумметр найвищої якості з гарантією на виріб. Використовуючи зручні фільтри для пошуку обладнання, користувач може підібрати товар за відповідною для нього вартістю, заданими характеристиками, призначенням, виробником і функціональними особливостями. Якщо інформації буде недостатньо або виникнуть додаткові питання - консультанти інтернет-магазину дадуть відповідь на них або проінформують більше.

У каталозі, наявних товарів, завжди вказані відгуки інших покупців. Замовити товар можна натиснувши на кнопку "Купити" або попросити допомоги в інтернет-консультанта.

Доставка замовлення здійснюється в будь-яке місто України "Новою Поштою", "Інтайм" або "САТ". Оплата товару відбувається переказом на карту, післяплатою або готівкою (кур'єру або в пункті отримання замовлення).

Вгору