МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Контрольно-вимірювальні прилади (КвП)

До контрольно-вимірювальних приладів належать технічні засоби, необхідні для фіксації та відображення значення вимірюваної фізичної величини. Ці пристрої призначені для вимірювання витрати газу, рідини або електроенергії, контролю за обладнанням, запобігання позаштатним ситуаціям у роботі автоматики. КВП використовуються в комунально-побутовій сфері, будівництві та різних галузях промисловості.

Асортимент вимірювальних приладів магазину boiler.ua
У каталозі інтернет-магазину представлено вимірювальні прилади, які використовують для контролю параметрів різних середовищ у домашньому та промисловому обладнанні.

Магазин пропонує побутовий електролічильник Gross. Він контролює витрату електроенергії в житлових приміщеннях або виробничих цехах.

Вимірювання параметрів рідини
До цієї категорії належать пристрої, що контролюють температуру, витрату та інші параметри рідин. Лічильники води контролюють споживання і встановлюються в систему холодного і гарячого водопостачання в приватних житлових будинках і квартирах, виробничих приміщеннях. Доступні до покупки сумісні модулі для передачі показань в електронному форматі.

Магазин продає датчики, що контролюють витрату теплоносія в домашніх і великих системах опалення. Додатковий засіб контролю параметрів опалення - термоманометри, що вимірюють тиск і температуру води. У магазині boiler.ua Ви також можете купити вимірювальні манометри, які контролюють тільки першу з перерахованих вище характеристику систем опалення або водопроводу.

Вимірювання параметрів газоподібних середовищ
Для контролю тиску газу в балонах, газопроводах, компресорних установках та інших системах компанія пропонує придбати манометри різного типу і класу точності. Температура в цих системах може бути виміряна рідинними або біметалічними термометрами.

Компанія Boiler.ua продає різне додаткове обладнання для монтажу манометрів, зокрема:

Для вимірювання температури води можна придбати термометри з рідиною або біметалічною пластиною. Пристрої другого типу працюють повільніше, але вирізняються високою точністю показань.

Інтернет-магазин продає додаткове обладнання для контролю вакуумних - вакуумметри і мановакуумметри. Прилади першого типу реєструють тиск тільки нижче атмосферного. Мановакуумметри здатні вимірювати як знижені, так і підвищені значення. Такі пристрої застосовуються у виробництві, на тепломережах і водоканалах.

Компанія реалізує побутові лічильники природного газу, а також напороміри і тягонапороміри. Їхнє призначення - вимірювання вакуумметричного або високого тиску в газових магістралях.

Параметри контрольно-вимірювальних приладів
Електролічильник Gross DDS-UA призначений для контролю електроенергії в мережах житлових приміщень з напругою 220 В і номінальною силою струму до 5 А.

Компанія продає побутові та промислові лічильники води різного типу: механічні, ультразвукові, електромагнітні. Доступні прилади з номінальною пропускною спроможністю від 1 до 1600 м3/год, з чавунним, латунним або композитним корпусом. До деяких із них можуть бути під'єднані модулі передавання даних мережею через кабель або бездротовим зв'язком. Інформація про серійний номер і показання записується на ПК або надсилається на сервер. Електронні модулі працюють з різними форматами протоколу передачі даних, наприклад, EN13757, ASCII, LoRaWAN. У продажу модулі з ціною імпульсу від 1 до 10000 літрів, тривалістю 0,032 - 0,5 секунди.

В асортименті магазину представлені механічні та ультразвукові лічильники тепла, що встановлюються на вході або виході системи опалення. Вони можуть вести облік показань у Гкал, ГДж, кВтг, МБту та інших величинах. Пропонуються як домашні моделі з витратою 0,6 м3/год, так і промислові, здатні пропускати до 1000 м3/год. Термоманометри працюють у діапазоні від 0 до 16 атм або до 1 МПа, вимірюють температуру рідини до +150 ℃. Для зручності монтажу можна вибрати термоманометр з нижнім або заднім розташуванням штуцера.

У каталозі компанії знаходяться манометри для вимірювання тиску газів або рідини до 60 МПа. Доступні апарати для кисню, пропану та інших газів, із захистом від вібрацій, штуцером збоку або на задній кришці. Корпус може бути виготовлений з латуні або корозійностійкої сталі.

Магазин продає прямі та кутові термометри, наповнені гасом або метилкарбітолом. Робочий діапазон: - 50 ... + 250 ℃. Ціна поділки: 0,5, 1 або 2 ℃. Біметалеві термометри здатні вимірювати температуру середовища від - 35 до +400 ℃. Доступні пристрої зі штуцером ззаду корпусу або на його осі.

У каталозі представлено перехідники для манометрів із трубним і метричним різьбленням, сталевим або латунним корпусом. Продаються кульові, пробко-сальникові та інші види кранів. Різні моделі можуть витримувати від 16 до 40 кгс/см2 і здатні працювати в середовищі води, пари, повітря або нафтопродуктів. Залежно від конструкції представлені мембранні роздільники мають робочий діапазон температур від -45 до +150 ℃, максимальне навантаження до 60 МПа. Усі мають внутрішнє різьблення М20 і виготовляються зі сталі. У продажу сифонні трубки з різьбленням М20 і G 1/2", робочим тиском до 6 МПа.

У продажу електроконтактні, вібростійкі та звичайні вакуумметри, здатні реєструвати до -100 кПа. В наявності апарати під різьбу М20 і М12. Номінальний діапазон мановакуумметрів від - 100 до +500 кПа. Корпус з мідного сплав або нержавіючої сталі, з метричним або дюймовим різьбленням штуцера, розташованого на бічній або задній поверхні корпусу.

Магазин продає побутові газові лічильники з нормальною витратою 1,6, 2,5 або 4 м3/год. Робочий діапазон напоромірів і тягонапоромірів: - 12,5 ... 40 кПа. Корпус виконується зі сталевого або латунного сплаву, різьблення штуцера - М20х1,5 або М12х1,5.

Переваги співпраці інтернет-магазином boiler.ua
Уся інформація про ціну та особливості товарів є в каталозі на сайті. Компанія реалізує пристрої тільки від перевірених виробників з незмінно високою якістю продукції. Оплата замовлення в інтернет-магазині boiler.ua доступна кількома зручними для Вас способами: післяплата, готівковий розрахунок, безготівковий розрахунок банківськими картами Visa і MasterCard. Також можна скористатися грошовим переказом. Доставка по Україні здійснюється компаніями "Нова Пошта" і "САТ". Кур'єр привезе Ваше замовлення протягом трьох днів після оплати. При самовивозі з пункту видачі в Києві отримання замовлення можливе з 9 до 17:30 з понеділка по п'ятницю. Усі товари (крім труб) можна обміняти або повернути протягом 14 днів відповідно до закону "Про захист прав споживачів".

Вгору