Кількість
|
Вартість
|
||
|
Труба каналізаційна - основний елемент, що відповідає за належне функціонування каналізації, її правильне прокладання та довговічність. На вибір матеріалу труб впливає вид каналізації. Вона може бути:
- Зовнішня;
- Внутрішня;
- Безшумна внутрішня;
- Розтрубна/безрозтрубна.
- Виходячи з цього, труби каналізації вибирають із полівінілхлориду (ПВХ), поліпропілену (ПП) або чавуну.
Труби каналізаційні в Україні у великому асортименті пропонує інтернет-магазин "Бойлер". У каталозі представлено широкий асортимент різних за матеріалом і розміром виробів: номінального діаметра - від 32 до 500, довжиною - від 150 до 6000 мм, товщиною стінки - від 1,8 до 7,9 мм. Вони підходять для прокладання:
- Побутових каналізаційних мереж;
- Водовідведення всередині та зовні будівель;
- Дощової каналізації (злив);
- Надземних споруд;
- Вентиляції.
Крім того, кожна труба каналізаційна вимагає використання фітингів та інших з'єднувальних елементів, які дають змогу створювати гілки і забезпечують поворот системи та належну герметизацію.
Матеріал же підбирається виходячи з того, які цілі ви переслідуєте. Майже кожна труба сантехнічна каналізаційна має свої переваги і недоліки, якщо помістити її в неправильне середовище.
Чавунні труби для каналізації
Міцні, мають тривалі експлуатаційні терміни, не піддаються впливу агресивного середовища, стійкі до високих температур. Але від них активно відмовляються через велику вагу, схильність до корозії та необхідність періодичного чищення, оскільки на верстатах осідають частинки стоків.
Полімерні (пластикові) труби каналізаційних мереж
Використовується така труба для каналізації в приватному будинку і в промислових масштабах. Серед них є також різновиди. Поліетилен витримує максимум до 40 градусів, тому окрім як на дачу не підійде. ПВХ допускають до 70 градусів і підходять для систем самопливного типу. Поліпропілен найбільш міцний, дозволена температура - 100 градусів. Забезпечує безшумність.
Пластикові труби найміцніші та найдовговічніші, сумісні з будь-якими приладами, легкі та прості в монтажі. Вони активно витісняють з користування чавунні. А про залізобетонні/бетонні, азбестоцементні й мови сьогодні не йде. Почитайте відгуки.
Труби для внутрішньої каналізації
Труби для внутрішньої і зовнішньої каналізації мають свої відмінності. При установці системи в приміщенні вироби не схильні до різких температурних коливань, оскільки цілий рік показники термометра практично однакові. Але зате всередині будівлі на труби часто впливає вібрація. Якщо для зовнішньої каналізації застосовують іноді чавунний профіль, то для внутрішньої системи краще використовувати полімерні вироби, виготовлені з поліпропілену.
Труби, які застосовуються для облаштування внутрішньої каналізації, виробляють сірого кольору. Якщо вони зроблені з поліпропілену, то складаються з одного шару матеріалу, рідше з двох, оскільки вони не зазнають великого навантаження від зовнішніх факторів. Поліпропілен хороший тим, що здатний витримувати постійний вплив високих температур (до +95 градусів). Він починає деформуватися тільки при +140 градусах. При цьому ціна його цілком доступна. А в продажу представлений великий асортимент таких виробів.
Труби для зовнішньої каналізації
Під час прокладання каналізаційної системи поза приміщенням необхідно застосовувати вироби, які здатні витримувати значні коливання температури (від -40 до +40 градусів). Такі матеріали відчувають значне навантаження від ґрунту, щебеню та інших великих частинок. Для зовнішнього відведення стоків, стояків, каналізації, яка проходить у ґрунті, можна купити труби з чавуну і полімерних матеріалів (крім поліпропілену).
Для каналізації поза приміщенням затребувані труби з ПВХ, які мають кілька шарів матеріалу для більш високої міцності. Багатошаровість також необхідна для зменшення теплопровідності, оскільки між шарами є пористість. Труби, призначені для монтажу зовнішньої каналізаційної системи, випускаються помаранчевого кольору (в каталозі їх великий вибір). Вони не схильні накопичувати відкладення на внутрішній поверхні.
Параметри труб для зовнішньої каналізації:
- Якщо система безнапірного типу, то використовуються вироби діаметром 11 см і з товщиною стінки від 3,2 мм. Також знадобляться труби діаметром 50 см з товщиною стінки до 12 мм;
- У разі, коли система напірного типу, то для її облаштування необхідно застосовувати труби зі спеціальних видів ПВХ. Вони, залежно від товщини стінки, здатні працювати при навантаженнях від 0,8 до 1,6 МПА.
Особливості монтажу труб для каналізації
Монтаж каналізації всередині і зовні приміщення трохи відрізняється. При формуванні магістралі поза будівлею труби з'єднують до упору. При формуванні мереж внутрішньої каналізації залишають невеликий зазор, щоб вироби могли трохи розширюватися через температурний вплив.
Труби з ПВХ з'єднуються за допомогою розтрубів. Під час з'єднання перед заведенням у розтруб кінець труби обробляється клеєм. Таким же способом приєднуються необхідні фітинги. Під час монтажу труб для каналізації важливо не забувати про формування ухилу, якщо система організовується самопливом. Що меншого діаметра застосовується труба, то більшим має бути ухил. Усередині приміщення він формується завдяки застосуванню хомутів, які фіксуються на стіні. Під час монтажу зовнішньої каналізації ухил забезпечується завдяки піщаній подушці.
Каналізаційні труби: купити в Києві
Магазин "Бойлер" пропонує купити труби для каналізації будь-якої конфігурації. У нас представлена продукція найкращих виробників з України, Німеччини, Англії та Франції. А також усі необхідні деталі та кріплення до них. Їх відрізняє висока якість, надійність і доступна вартість.
Замовити товар можна безпосередньо через сайт. При цьому не потрібно шукати прайс-листи - актуальна ціна вказана поруч із кожною позицією. Ви відразу бачите, що скільки коштує і які параметри у виробу. Також оформити продукцію можна за допомогою консультанта.
Продаж здійснюється в Києві (з доставкою та самовивозом) і по всій Україні (замовлення доставляється поштовими службами). За певних умов замовлення можлива безкоштовна доставка.
Купуйте якісне недорого. Недорога каналізаційна труба - завжди на boiler.ua.