МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

монтажна стрічка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Матеріальне забезпечення будівельних, монтажних, оздоблювальних робіт включає широкий спектр промислової продукції, від конструктивних елементів до лако-фарбових матеріалів. Тонка самоклейна технічна стрічка - універсальний витратний матеріал, і наразі ринок будівельних матеріалів пропонує десятки її варіантів.

Про види липких стрічок, сфери їх застосування
Пропозиція клейкої рулонної стрічки для будівельних робіт включає безліч різновидів. Весь асортимент будівельних стрічок можна умовно розділити на 3 підгрупи:

  • Ущільнювальні стрічки - застосовуються для корекції габаритів дверних, віконних прорізів та інших конструктивних елементів;
  • Малярський скотч застосовується в оздоблювальних роботах як огородження оброблюваної площини. Виготовляється на паперовій основі, призначений для гладких і шорстких поверхонь;
  • Спеціальні типи липкої стрічки класифікують за галуззю застосування і матеріалом, з якого продукт виготовляється.

За допомогою різних видів будівельної стрічки заповнюють пази і шви, забезпечують захист конструкцій від вологи, ізоляцію поверхонь від агресивних впливів. Технічні параметри клейкої стрічки розраховані на певну сферу застосування, цей фактор важливо враховувати при виборі продукції.

У каталозі інтернет магазину Boiler.ua представлений широкий асортимент цієї продукції. Для зручності пошуку вироби розподілені за розділами:

  • Двосторонні стрічки і стікери використовують у тих випадках, коли ущільнювач необхідно зафіксувати на обох оброблюваних площинах;
  • Спеціальна стрічка застосовується для фасадних, покрівельних робіт, у сфері ремонту авто;
  • Армовану стрічку застосовують для герметизації, використовується під час проведення внутрішніх і зовнішніх робіт;
  • Ремонтна стрічка застосовується в авторемонті, при прокладанні комунікацій, роботі зі скляними конструкціями;
  • Ущільнювальна стрічка - універсальний будівельний матеріал;
  • Стрічка маркування підлоги - для робіт з підлоговими покриттями.

Крім перерахованих видів пропозиція включає захисні стрічки, широкий діапазон скотча та ізоляційної стрічки.

Купувати самоклейні стрічки в Бойлер.Юа зручно і вигідно
В інтернет-магазині Boiler.ua представлений великий діапазон будівельних матеріалів, обладнання та інструментів. При великому асортименті самоклейних технічних стрічок компанія пропонує помірні ціни, товари можна купити гуртом і вроздріб. Проста, зручна форма пошуку товарів, продукція високої якості, помірні ціни, оперативна доставка - очевидні переваги покупки будівельної стрічки в нашому онлайн-магазині.

Вгору