МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 1000 грн.
Пишіть нам на e-mail: boiler.ukr@gmail.com
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Квадрат сталевий

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Експлуатаційні характеристики дають можливість задіяти сталевий квадрат практично в будь-якому виді будівництва. Висока міцність виробу робить його особливо затребуваним при будівництві споруд каркасного типу. Ще продукція може бути задіяна, як елемент перекриттів, опора, сировина для створення огорож тощо. Виріб може бути використаний у машинобудуванні, вагонобудуванні, автомобілебудуванні.

Естетичні якості дають можливість задіяти матеріал у дизайнерських цілях. При облаштуванні приміщення подібний прокат використовується для створення декоративних елементів різного типу. З використанням нашого прокату формуються ковані об'єкти та огорожі.

Ще прокат добре відомий архітекторам завдяки вигідному поєднанню гнучкості та міцності. Він може бути використаний для створення архітектурних композицій різноманітної конфігурації. Допускається використання в приватному будівництві. Прокат задіюється для монтажу каркасів, перил, решіток перекриттів, кріпильних елементів різного типу.

Типи сталевих квадратів
Існують такі види квадратного металопрокату:

  • Гарячекатаний - виготовляється на спеціалізованих верстатах з дотриманням державних стандартів. Подібна продукція використовується для виробництва каліброваного прута або заготовок сортового, або профільного прокату. За допомогою наших виробів створюються несучі будівельні конструкції, функціональні декоративні елементи, зовнішні споруди, такі як ворота, хвіртки, сходи, лавки, огорожі;
  • Калібрований - цей різновид квадрата створюється методом волочіння або холодної прокатки. Характерною рисою виробу є точні розміри, висока якість поверхні. Під час виробництва як додаткову обробку проводять шліфування та полірування;
  • Кований - задіюється для виготовлення складних деталей техніки, таких як вали, осі штовхача.

Чому співпрацювати варто саме з нами

Клієнти, які раніше купували квадрат у нашій організації, гідно оцінили такі переваги:

  • Широкий асортимент;
  • Знижки для постійних клієнтів;
  • Індивідуальний підхід до обслуговування кожного клієнта;
  • Зручну доставку по Україні.

Купити сталевий квадрат (перетином 12, 14, 16, 20 і 25 мм) можна залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за номером, який вказано на нашому сайті.

Вгору