МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 1000 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Смуга сталева

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Смуга сталева - різновид суцільного металевого профілю без порожнини. У поперечному перерізі такий виріб має форму прямокутника. Цей універсальний вид металевих виробів вирізняється високими експлуатаційними характеристиками - довговічність, міцність, стійкість до впливу зовнішніх чинників, надійність і гнучкість.

Застосування
Матеріал широко застосовується не тільки в будівництві, електроенергетиці та промисловості, а й у дизайні. У будівництві смуга зі сталі використовується для створення різних металевих конструкцій, гнутих профілів різноманітних видів, застосовуються як елементи заземлення. Зі смуги виготовляють автомобільні ресори та інші деталі для верстатів і машин. Вона служить гарною сировиною для кріплення різних видів і ріжучого інструменту: пили, ножі, ножиці.

Широкого застосування сталеві смуги набули в дизайні та оздобленні різних інтер'єрів і приміщень у сучасному стилі хай-тек, у декоруванні фасадів будівель, у виробництві рекламних конструкцій.

Завдяки здатності змінювати форму і згинатися, такий металевий профіль застосовується у виробництві меблів і в художньому куванні, як елементи парканів і огорож, поручнів, решіток.

Різновиди та характеристики
Для прокатки профілю використовують низьколеговану, леговану і вуглецеву сталь (різної якості) - залежить від довжини виробу.

Найбільш ходовою на будівельному ринку вважається смуга зі сталі стандартних розмірів - 40х4, 25х4, 50х5, 50х4, 30х4, 20х4 мм. Довжина такого профілю може бути різною залежно від призначення і виду.

Залежно від методу прокатки розрізняють сталеві смуги двох видів:

  • Гарячекатана - заготовка перед прокаткою нагрівається до певної температури. Такі вироби найбільш затребувані завдяки високій міцності та довгому терміну служби;
  • Холоднокатана - виробництво виробу здійснюється без нагрівання. Такі профілі легко піддаються обробці та вирізняються надійністю і довговічністю;
  • Розрізняють також оцинковані та неоцинковані різновиди металопрокату. Оцинкована смуга відрізняється довшим терміном служби, вологостійкістю та антикорозійними властивостями. Профілі з цинковим покриттям використовують у місцях з підвищеною вологістю і для заземлення будівель і споруд;

За категорією міцності виділяють два види металевого профілю:

  • Клас Б - профіль із підвищеними характеристиками міцності;
  • Клас В - виріб нормальної міцності.

В інтернет-магазині "Воіler" ви завжди можете купити сталеву смугу різних розмірів за оптимальною ціною. Ми здійснюємо оптовий і роздрібний продаж металевих виробів з доставкою по всій Україні. Уся продукція, представлена в нашому каталозі, виготовлена тільки з якісного металу і має всі необхідні сертифікати. Наші фахівці завжди готові відповісти на ваші запитання і допомогти з вибором потрібних будівельних матеріалів.

Вгору