МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Термоманометри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Термоманометри
Інтернет-магазин трубопровідної арматури BOILERUA реалізує для населення України термоманометри, призначені для вимірювання вихідних параметрів опалювальних систем.

Термоманометр - це комбінований прилад, призначений для вимірювання температури і тиску у водопровідних системах і системах опалення.

Цей прилад складається з манометра і термометра, суміщених в одному металевому корпусі. На лицьовому боці приладу розташована подвійна шкала і дві стрілки, що показують на відповідних шкалах тиск і температуру води в системі опалення.

Пристрій і параметри приладу
Розміщений усередині корпусу приладу трибково-секторний механізм, виготовлений з мідного сплаву, призначений для вимірювання тиску в діапазоні від 0 до 2,5 Мпа. Термометр виготовлено з біметалевої пластини, що керує положенням стрілки під час зміни температури. Термометр вимірює температуру в межах від -500 до +1500 С0.

Модифікації
Термоманометри випускаються у двох модифікаціях:

  1. З боковим або радіальним розміщенням штуцера, призначеного для підключення до труби парового опалення;
  2. З осьовим розміщенням штуцера, що знаходиться на задній стінці приладу на одній осі зі стрілкою тиску.

Купити термоманометри можна в інтернет-магазині Boiler.ua, а також можна замовити прилад телефоном або під час особистого контакту в офісі компанії.

Додаткові пропозиції
У нашому магазині трубопровідної арматури BOILER:

  • Можна дешево придбати мідні фітинги під пайку, призначені для з'єднання тонкостінних мідних труб, що застосовуються в опалювальній системі;
  • Пропонуємо недорого купити кульовий кран з електроприводом, призначений для автоматичного перекриття води при виникненні аварійної ситуації в системі опалення;
  • Адекватно низька ціна встановлена на кран кульовий ПЕ, призначений для управління подачею газу в котли системи опалення.

У магазині трубопровідної арматури BOILER, на всі товари встановлено доступну вартість для того, щоб будь-хто міг їх придбати.

Вгору