МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Клапани каналізаційні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Зворотні клапани для каналізації

Так як каналізаційна система сама по собі дуже складна в експлуатації конструкція, і будь-яка, навіть незначна поломка несе негативні наслідки для навколишнього середовище, особливо для людини, і щоб максимально знизити ризик будь-яких поломок, був створений клапан для каналізації.

Клапан буває двох видів: вентиляційний (повітряний) та зворотний.

Якщо ви боїтеся проникнення гризунів у ваше приміщення, то вам буде не зайвим купити зворотний клапан для каналізації, він значно зменшить ймовірність, що це станеться. Також, у разі тривалого не користування вами каналізації, він захищає будівлю від влучення туди неприємного запаху.

Однією з головних переваг цього клапана є його безгідроударне плавне закриття. Плюс він має непогану герметизацію та досить невеликий опір. Зворотний клапан має можливість встановити його вертикально (коли потік води знизу вгору) або горизонтально через це у нього зменшується втрата напору води на 50%.

При виготовленні такого клапана найчастіше використовується пластик або нержавіюча сталь, іноді чавун або латунь, а також бронза.

Зворотні клапани можна розділяти ще на кілька підвидів, але вони залежать від внутрішнього пристрою:

  1. Міжфланцеві мають невеликий розмір та малу вагу. Якщо у них замість важеля пружина, а мембрана є диском, значить, такий вид називається пружинним дисковим. Якщо ж у конструкції є мембрана, яка складається з двох рядків, то такий вид називається двостулковим;
  2. Поворотні (пелюсткові) використовують бавовну (працює за допомогою важеля) або золотник замість мембрани. Поворотні клапани бувають прості та ненаголошені. Перші активно використовуються в каналізаційних системах з невеликим проходом рідини та дуже низьким тиском. Пошкодити всю систему та пристрій може потужний гідравлічний удар, який з'являється при поверненні золотника на місце. Другі після пускання води допускають повільно повернутися золотнику на початкову позицію;
  3. Кульові використовуються на каналізаційних трубах невеликого діаметра. Натомість важелю використовується пружина, а замість мембрани – металева кулька. Він є найвідомішим і найбезпечнішим видом зворотних клапанів. Клапан складається із двох болтів;
  4. Підйомні: як мембрана в клапані використовується вертикальна підйомна конструкція. Хоча клапан має допустимість проведення ремонту пристрою без аналізу готової мережі, також він схильний до швидкого забруднення.

Повітряний клапан вирішує такі проблеми як: пропускання неприємних запахів, поява засмічень, сильний шум від каналізації.

На нашому сайті ви можете підібрати зворотний клапан таких компаній як Capricorn, Redi і Genebre, а якщо у вас виникнуть якісь складності при виборі пристрою, то ви можете звернутися до нашого консультанта. Наші контакти.

Вгору