МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Прес фітинги під металопластикові труби

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Прес фітинги знаходять широке застосування при монтажі побутових і промислових магістралей. Ці пристосування дають змогу забезпечити надійне нероз'ємне з'єднання металопластикових труб, якими транспортуються вода і хімічні речовини.

Пристрій та принцип роботи прес фітинга

Фітинг пресового типу складається з трьох вузлів:

  • Латунний або мідний корпус;
  • Сталева нержавіюча гільза;
  • Кліпса з діелектричного матеріалу.

Корпус пристосування є формотворчим елементом, залежно від способу з'єднання трубопроводів він може мати конфігурацію кута, муфти або трійника.

Гільза - основна робоча частина пристосування. Під час встановлення на трубопровід її поверхня піддається механічному тиску і набуває залишкової деформації, яка необхідна для якісної фіксації стику.

Еластична кліпса має форму кілець, що з'єднують корпус і гільзу. Вона виконує функцію ізолюючої прокладки, що попереджає протікання гальванічних струмів і корозійні процеси.

Під час використання прес фітинга герметизація стику труб проводиться опресовуванням гільзи обтискним інструментом. Тому такий фітинг часто називають обтискним.

Основні типи прес фітингів

Обтискні деталі випускаються сучасними виробниками в різноманітних конструктивних виконаннях і можуть бути використані на магістралях різної просторової конфігурації.

Найбільшого застосування набули такі прес фітинги під металопластик:

  1. Перехідники - призначені для лінійного з'єднання труб різного діаметра;
  2. Муфти - застосовуються для стикування прямих труб одного діаметра;
  3. Кути, відводи, трійники, хрестовини - для сполучення і герметизації стиків на ділянках відгалужень, врізки і поворотів;
  4. Комбіновані - для трубопроводів, виготовлених із різнорідних матеріалів.

Всі перераховані пристосування монтуються швидко і легко, при цьому забезпечують герметичне з'єднання з тривалим терміном експлуатації.

Переваги співпраці з нашим інтернет-магазином

У нашому інтернет-магазині є широкий асортимент обтискних пристосувань відомої торгової марки Valtec. Вироби з нікельованої латуні володіють підвищеною пропускною здатністю і великим експлуатаційним ресурсом. Всі товарні позиції представлені в каталозі на сайті із зазначенням технічних характеристик і ціни.

Ми пропонуємо купити прес фітинги з безкоштовною доставкою по Україні. Для клієнтів магазину діють програма лояльності та гнучка система знижок.

Вгору