МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Фільтри для газу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Що варто знати про газові фільтри?
Газові фільтри широко застосовуються для очищення газу від іржі, частинок смоли та інших твердих елементів. Вони часто монтуються на електромагнітні газові клапани. Висока якість очищення дає можливість збільшити герметичність замикаючих механізмів і знизити частоту проведення ремонту і технічного обслуговування за рахунок скорочення зносу ущільнювачів. Таким чином, можна оптимізувати функціонування витратомірів, які мають підвищену чутливість до ерозійних впливів.

Різновиди фільтрів для газу
У продажу можна "зустріти" два типи пристроїв, кожен з яких має свої особливості, наприклад:

  1. Сітчасті. Такий фільтр газовий відрізняється підвищеною інтенсивністю і "тонкістю" очищення. Вона збільшується в процесі експлуатації в міру засмічення сітки відфільтрованими забруднюючими речовинами (одночасно зменшується пропускна здатність).
  2. Волосяні. Фільтр для газу гірше виконує свої функції з плином часу через "винесення" фрагментів фільтрувального матеріалу потоком газу. Це відбувається при періодичному очищенні за допомогою струшування.

Фільтри газові мають позитивні і негативні сторони, які необхідно враховувати під час купівлі.

Область застосування
Газові фільтри часто використовуються як доповнення до котельного обладнання, що захищає вузли і механізми подібних агрегатів від передчасного зносу, або встановлюється на вентиль під пайку Застосування такого фільтра дає можливість відчутно збільшити термін служби котла, а також скоротити витрати на його ремонт і технічне обслуговування.

Газовий фільтр для котла "утримує" забруднення, що надходять трубопроводом разом із потоком газу. Таким чином, можна захистити вузли опалювального обладнання від корозійних впливів і запобігти виходу обладнання з ладу в найбільш невідповідний момент під час експлуатації.

Підготовка фільтра до використання
Щоб забезпечити ефективне очищення газу, що підступає, потрібно провести підготовчі процедури, пов'язані з очищенням фільтра від накопиченого "сміття". Людям, які погано знайомі з подібною процедурою, необхідно пам'ятати, що всі дії виконуються в такому алгоритмі:

  1. Демонтувати верхню кришку;
  2. Зняти заглушку з фланця;
  3. Вийняти касету, після чого витрусити з фільтрувального елемента накопичений бруд (іржу, пил);
  4. Промити вийняту касету в бензолі, ксилолі або інших якісних розчинниках.

Необхідно пам'ятати, що в конструкцію фільтрувальних систем завжди входять штуцери. Вони являють собою спеціальні механізми, призначені для приєднання приладів, які допомагають точно визначити величину перепадів тиску. Під час підготовки пристрою до роботи їм теж слід приділити увагу, оскільки різні забруднення можуть вплинути на точність одержуваних під час проведення замірів даних.

Як правильно вибрати фільтр?
При покупці подібного пристосування потрібно звернути увагу на спосіб виготовлення корпусу. Необхідно пам'ятати, що литі моделі здатні витримати високий тиск, а також його різкі перепади. Це дасть змогу уникнути надзвичайних ситуацій, але вартість таких надійних пристроїв досить висока.

 
Вгору