МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Хомути обтискні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Черв'ячний хомут застосовується для герметизації труб і кріплення з'єднань різних видів патрубків. Іншими назвами виробу є: хомут обтискний, гвинтовий, стрічковий. Для правильного вибору виробу треба відрізняти його тип і особливості матеріалу виготовлення застосовно до конкретних умов експлуатації, необхідних кінцевому споживачеві. Виготовлення здійснюється через пресування матеріалу, що забезпечує міцність і зносостійкість. Складові частини виробу: стрічка, гвинт і замок.

Типи черв'ячних хомутів

Тип хомута впливає на правильність вибору. Залежно від необхідного обсягу і якості робіт, умов експлуатації хомута купують силовий хомут, хомут з гвинтом або ключем.

Силовий хомут

Його ще називають посиленим. Цей варіант хомута застосовують під час таких видів робіт:

 • Під час фіксації труб у конструкціях дренажу;
 • У приводах гідравлічних і пневматичних;
 • Для фіксації труб із товстими стінками.

Умови застосування:

 • Робота в умовах вакууму;
 • За регулярних перепадів температур;
 • За наявності сильної вібрації;
 • За високих показників тиску в системі.

Завдяки своїй конструкції хомут розподіляє по всій довжині тиск, що забезпечує тривалість експлуатації в жорстких умовах. Хомути силові для шлангів фіксуються на місці експлуатації за допомогою болта. Стяжка виконується із застосуванням ключа, а не викрутки.

З гвинтом

Хомут черв'ячний з гвинтом застосовується для фіксації труб і патрубків в автомобільній промисловості та інших подібних умовах експлуатації. Спокійно переносить вібрацію. Зберігає робочі властивості при достатньому діапазоні температури навколишнього середовища. Затягування хомута виконується за рахунок гвинта. За допомогою викрутки гвинт повертається в різні боки, і або послаблює міцність стику, або навпаки. Стрічка виробу рухається вздовж поворотного механізму. Послаблювати і закріплювати стик можна до 50 разів, не побоюючись втрати міцності з'єднання.

З ключем

Цей варіант хомута багато в чому схожий з попереднім варіантом. Відмінність полягає в тому, що на місці фіксувального гвинта монтується пластиковий ключ. Кріплення застосовується в місцях частого підключення і відключення шлангів.

Матеріали виготовлення

Для виготовлення в промисловому масштабі хомутів черв'ячного типу застосовують як матеріал нержавіючу й оцинковану сталь. Обидва матеріали мають властивості підвищеної зносостійкості. Але за характеристиками є низка відмінностей.

Нержавіюча сталь

Сплав отримують шляхом додавання в заготовку частинок нікелю, марганцю, хрому. Ці сполуки створюють міцний і зносостійкий склад. Тривалість експлуатації виробів з нержавіючої сталі - до 50 років. Вигідно відрізняється пластичністю матеріалу та екологічністю його застосування. Матеріал має високу зносостійкість і протистоїть перепадам температур.

Оцинкована сталь

Лист вуглецевої сталі покривають тонким шаром цинку. Антикорозійні властивості покриття зберігаються протягом двох років. Ефективно протистоїть змінам навколишнього середовища (зокрема температури та рівня вологості). Тривалість експлуатації оцинкованого покриття - до 25 років. Особливість застосування - низька електропровідність виробу. Але для застосування в умовах підвищеної кислотності не підходить. При взаємодії з кислотами виробляється отрута.

Переваги співробітництва

 1. У нашому інтернет-магазині можна купити якісні хомути оптом і в роздріб;
 2. Зручний пошук за всіма критеріями і категоріями;
 3. Зручні способи оплати і швидка доставка придбаного товару;
 4. Вигідні ціни для оптових і роздрібних покупців.
Вгору