МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Кран кульовий побутовий

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Кульові крани становлять значний сегмент запірної арматури побутового призначення. Вони призначені для обмеження руху, аж до повної зупинки, потоку робочого тіла (вода, газ) в трубопровідних контурах.

Конструктивно кран кульовий побутової складається з корпусу, виконаного зі сталі або латуні, всередині якого розміщений сферичний затвор, з'єднаний з ручкою управління. Для особливих умов експлуатації випускаються моделі з нержавіючих марок сталі. Затворна сфера має отвір і, в залежності від її положення щодо напрямку руху робочого тіла, дозує кількість протікає рідини чи газу. Звідси назва «шаровий». Випускаються вироби в прямому, кутовому виконанні, а також у вигляді трійників.

Для чого потрібно хромування побутових кранів

Коли мова йде про побутовому застосуванні сантехнічного обладнання, його естетичним оформленням знехтувати неможливо. Сфера застосування кульових запорів в побуті очевидні, а саме:

 • Системи водопостачання, гарячого в тому числі;
 • Регулювання споживання опалювальних пристроїв;
 • Контроль подачі газу в житлові приміщення.
 • Хромовані крани оптимальні, з точки зору їх розміщення на відкритих місцях кімнат. Будь то підключення опалювальних батарей або введення газу в квартиру, вони не тільки не псують зовнішній вигляд інтер'єру, але при відповідному підході до дизайну і стильової спрямованості прикрашають його. Крім цього кульової кран з хромованою поверхнею відрізняється підвищеною стійкістю до корозії.

Чим хороші крани побутові кульової конструкції

Основні характеристики, що зумовили широку затребуваність сантехнічних виробів цієї категорії, виражаються наступним чином:

 • Вражаюча ступінь герметичності пристроїв поєднується з їх високою надійністю;
 • Скромні габарити виробів при граничній простоті експлуатації;
 • Принципова неможливість виникнення застійних зон;
 • Доступність ціни дозволяє не замислюючись купити необхідну для оснащення тієї чи іншої побутової системи кількість кранів одночасно;

Монтаж виробів не вимагає високої кваліфікації, за винятком газифікації, де працюють виключно фахівці.
Коли мова йде про підключення великої кількості різноманітних видів побутової техніки починаючи від пральної машини і закінчуючи радіаторами опалення, з'ясовується значимість кожного пункту переліку. Адже кожна гілка трубопровідної системи в будинку або квартирі повинна оснащуватися як мінімум одним запірним пристроєм.

Переваги для наших клієнтів

У каталозі інтернет-магазину представлений широкий спектр моделей побутових кульових кранів, хромованих в тому числі. Наша пропозиція покупцеві включає ряд прерогатив, а саме:

 • Зручні способи оплати;
 • Крім самовивозу і кур'єрської доставки в Києві, можлива організація доставки по всій Україні;
 • Об'єктивне ціноутворення, включаючи систему знижок;
 • Документальне оформлення угоди і гарантійних зобов'язань;
 • Постійна наявність високоякісного товару на складі.

Сюди ж можна додати різноманітність виробників кульових кранів для побуту. Це дає клієнтові можливість підібрати оптимальний варіант сантехніки як в плані його ціни, так і по відношенню до експлуатаційних характеристик.

Вгору