МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Манометри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Що варто знати про манометри?
Якщо потрібно купити манометр, то необхідно пам'ятати, що подібні прилади застосовуються для вимірювання тиску. Їхнє функціонування ґрунтується на "вирівнюванні" вимірюваної величини з силою деформації пружини, що входить до складу пристрою. У продажу є кілька типів манометрів. Кожен має свої особливості, наприклад:

 • Загальнотехнічні пристрої потрібні для проведення замірів тиску в середовищі, не агресивному до міді;
 • Електроконтактні манометри тиску. Їхня конструкція містить у собі до двох груп електричних контактів. Одна відповідає найменшому значенню, а друга - найбільшому. Величини змінюються під час вимірювань;
 • Спеціальні підрозділяються на кисневі, які потрібно знежирювати з метою запобігання вибуху, аміачні, що мають стійкість до корозійних впливів, і ацетиленові (в конструкції повністю відсутні мідні елементи, оскільки їхнє контактування з ацетиленом призводить до вибуху з великою часткою ймовірності).

В окрему категорію варто виділити еталонні манометри. Їх використовують для перевірки та налаштування інших подібних приладів. Про їх придбання варто задуматися, якщо потрібно купити засувки.

Як працює прилад?
Якщо потрібно манометри купити, то не варто забувати, що принцип вимірювання полягає в "роботі" еластичного елемента, що стискається під впливом вимірюваної величини. Він деформується певним чином, після чого відтворює "ступінь зсуву" у вигляді одиниць вимірювання тиску. Стрілочний пристрій перетворює силу деформації на обертальний рух стрілки. Значення тиску і температуру пари, пов'язану з ним, можна дізнатися шляхом масштабування вбудованого циферблата. Придбати манометр - правильне рішення, якщо потрібно купити регулятор температури.

Область застосування
Манометри широко застосовуються для проведення замірів у різних галузях промисловості. Такі вимірювальні прилади використовують для монтажу на:

 1. Котли в системі опалення приватних або багатоквартирних будинків.
 2. Деякі моделі балонних гвинтівок пневматичного різновиду.
 3. Газопроводи.
 4. Водопроводи.
 5. Компресори.
 6. Автоклави.

Прилад складається з металевого корпусу зі скляною кришкою, що закриває циферблат. На бічній частині корпусу розташовується металева трубка з різьбленням, яка призначена для "вгвинчування" в описані вище системи.

Які величини можна виміряти за допомогою манометра?
Такі вимірювальні прилади являють собою універсальні пристрої і можуть використовуватися для замірів різноманітних типів тисків, наприклад:

 1. Надлишкового;
 2. Атмосферного;
 3. Вакуумного.

Ще за допомогою такого приладу можна отримати вичерпні відомості щодо різниці тисків. Застосування манометрів дає змогу тримати під контролем безліч технологічних і виробничих процесів, а також запобігати виникненню аварійних ситуацій.

Що варто знати про клас точності та діапазон вимірювань?
Кожен прилад має власний технічний паспорт. У ньому прописується клас точності, показник якого - це цифрове значення (що нижча цифра, то точніший пристрій). Найбільш "низькоточні" прилади застосовуються в автомобільній сфері для вимірювання тиску повітря в шинах.

Кожна модель розрахована на функціонування в певному діапазоні тисків. Потужні та масивні пристрої здатні вловити найменші коливання, проте надто чутливі моделі швидко виходять з ладу, якщо на них впливає високий тиск (вони будуть корисними під час калібрування конденсатовідвідника).

Вгору