МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Бойлери проточні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Проточні водонагрівачі
Проточний електричний водонагрівач - пристрій для нагріву води
моментально, тобто при надходженні потоку, що проходить через елемент нагріву при великій потужності. (від 3 до 30 кВт). Принцип роботи проточного водонагрівача дуже простий, через нагрівальний ТЕН або відкритий нагрівальний елемент спіраль проходить потік води під тиском із системи і за короткий час вода нагрівається до встановленої температури.

Під час подачі води відразу запускається автоматика і спрацьовує проточне реле, яке забезпечує пропускання необхідної рідини через нагрівальний елемент. За допомогою регулювання температури можна подавати воду в необмеженому обсязі зі встановленою температурою.

Існують два типи моделей проточних водонагрівачів як напірні та безнапірні. Напірні водонагрівачі перебувають постійно під тиском мережі водопроводу і мають закритий тип пристрою. Безнапірні водонагрівачі мають перекривний кран для подачі води, який ставиться перед пристроєм або всередині його, що унеможливлює наявність тиску, який надходить із водопровідної мережі.

Буває два типи системи управління в проточних водонагрівачах електричні або гідравлічні. Другий вид системи функціонує завдяки гідравлічному блоку, який оснащений мембранною і штоком для вмикання важеля вимикача.

Перший вид системи управління - електричний є найефективнішим, оскільки робота системи йде від управління мікропроцесорів та електронних датчиків. Прилад сам встановлює необхідну потужність для нагріву води через датчики тим самим йде велика економія електроенергії.

Під час вибору проточного електричного водонагрівача найголовніше необхідно підібрати потужність приладу для індивідуального використання води, що проходить через водонагрівач. Також необхідно враховувати робочу електромережу, в якій цей прилад буде встановлений для запобігання перевантаження в мережі, тому до вибору водонагрівача необхідно підійти з особливою уважністю.

Проточні водонагрівачі мають дуже компактні розміри, що дає їм перевагу перед накопичувальними водонагрівачами, їх можна встановлювати в маленьких приміщеннях або важко доступних місцях.

Наша компанія ТОВ "БОЙЛЕР.УА" допоможе купити бойлер і професійно підібрати проточний водонагрівач згідно з усіма вашими побажаннями і доставити швидко в будь-яке місто України! Чекаємо Ваших заявок на пошту [email protected] або за телефоном 044 391-21-13.

Вгору