Кількість
|
Вартість
|
||
|
Трійник компресійний UA-PLAST
Фітинги поліетиленові труби: На Boiler.ua ви знайдете широкий вибір поліетиленових фітингів для труб. Створіть надійне і герметичне з'єднання поліетиленових труб з нашими фітингами!
Фітинги затискні поліетиленові призначені для монтажу і ремонту трубопроводів з поліетилену, які слугують для транспортування питної та технічної води в системах зрошення, а також використовуються в якості герметичних кабельних каналів. Однією з головних переваг затискних фітингів ПНТ є можливість швидкого і надійного з'єднання поліетиленових труб без необхідності застосування зварювального обладнання.
Фітинги затискні поліетиленові являють собою з'єднувальні елементи трубопроводу, оснащені затискними хомутами. Вони дають змогу здійснювати монтаж трубопроводу механічним способом, виключаючи необхідність зварювальних робіт. Пристрій компресійних фітингів забезпечує герметичність з'єднання: під час закручування хомутів затискне кільце (цанга) обтискає трубу, штовхаючи наполегливу втулку, яка зі свого боку притискає ущільнювальне кільце до корпусу фітинга, забезпечуючи повністю герметичне з'єднання.
Монтаж затискних фітингів може здійснюватися вручну або з використанням спеціалізованого компресійного ключа, який може бути виготовлений із пластику або сталі.
В асортименті затискних фітингів присутні різні типи з'єднувальних елементів, а також перехідні вироби із зовнішнім або внутрішнім різьбленням. Це дає змогу адаптувати фітинги до різних вимог та умов встановлення. Завдяки широкому вибору конфігурацій і розмірів, фітинги затискні поліетиленові є універсальним і зручним рішенням для з'єднання поліетиленових трубопроводів у різних сферах застосування.
Монтаж поліетиленових затискних фітингів для труб ПНТ:
1. Перед монтажем зовнішня поверхня труби повинна бути гладкою і без дефектів по всій довжині, яка вставляється в тіло фітинга.
2. Далі потрібно розібрати фітинг, відкрутити кришку-гайку і помістити її на трубу, що з'єднується, надіти втулку, що запресовує, і в кінці затискне і ущільнювальне кільце.
3. Потім трубу потрібно до упору вставити сам фітинг і з'єднати з ним затискне та кільце ущільнювача.
4. В кінці просунути до них втулку, що запресовує, і слідом за нею кришку-гайку, після чого закрутити дану конструкцію. (На практиці, кришку-гайку з діаметром 16, 20, 25, 32, 40 мм закручують руками, а фітинги більшого діаметру закручують ланцюговим або спеціальним ключем.)
5. Все! Конструкція готова до використання.