МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Газові котли Chaffoteaux

З 1914 року компанія Chaffoteaux займається виробництвом опалювального обладнання. Сьогодні її ринок збуту охоплює понад 150 країн по всьому світу. Почавши з маленького сімейного бізнесу, фірма перетворилася на великий концерн.

Особливості та переваги котлів Chaffoteaux
Кожен котел Chaffoteaux виділяється на тлі конкурентів такими перевагами:

 1. Підтримка технології електронної безперервної модуляції пальника. Гарантується стабільність і захист пальника від несприятливих експлуатаційних факторів;
 2. Наявність дворівневого захисного механізму. Він запобігає замерзанню котла;
 3. Використання в системі високоточних датчиків, інтегрованих у систему опалення та гарячого водопостачання. Вони не дають змоги пристрою перегріватися;
 4. Наявність вбудованого захисту від поломки при нестачі робочого обсягу води;
 5. Постійна робота антиблокувальної системи, розташованої всередині циркуляційного насоса.

Завдяки цим конструктивним доопрацюванням газовий котел від Chaffoteaux не змусить власника хвилюватися про можливі поломки.

Характеристики та типи газових котлів Шафуто
На вибір потенційних клієнтів представлені такі різновиди котлів:

 • Конденсаційні - в конструкції передбачено додатковий теплообмінник у вигляді водяного економайзера. Усередині нього конденсуються водяні пари, через що продукція й отримала таку назву. Відносяться до категорії інноваційних пристроїв. На 20% економічніші;
 • Конвекційні - тепло виділяється за рахунок спалювання газу в спеціальній камері. Відносяться до категорії традиційних пристроїв.

Модельний ряд котлів Chaffoteaux
Модельний ряд опалювального обладнання представлений кількома серіями, кожна з яких має унікальні особливості.

Однією з найпопулярніших є серія Alixia. Це двоконтурні пристрої, оснащені набором окремих теплообмінників. Для регулювання температури в контурах передбачено датчик і кілька витратомірів. Котли характеризуються високим коефіцієнтом корисної дії та практичністю. За безпеку котлів Шафуто відповідають вбудовані системи захисту та регулювання. Виробник віддає перевагу закритій камері згоряння, але в лінійці також є категорія моделей з відкритим варіантом виконання. Для захисту житла від пожежі використовується датчик тяги.

Друга відома лінійка газових котлів Шафуто - Pigma. Типовий настінний котел серії оснащений погодозалежним датчиком, який автоматично регулює температуру в приміщенні, виходячи з даних про погодні умови на вулиці. У власника є можливість живити опалення від сонячних батарей.

Переваги співпраці з Boiler.UA
Інтернет-магазин "Boiler.UA" спеціалізується на продажу оригінального опалювального обладнання за вигідними цінами. Ми пропонуємо потенційним клієнтам купити високоякісний пристрій, характеристики якого повністю відповідають вашим побажанням.

Співпраця з нами - це:

 • Доставка по всій країні;
 • Зручність оплати;
 • Можливість здійснення покупки в будь-який зручний час;
 • Гарантійні зобов'язання перед клієнтом;
 • Тільки оригінальна брендова продукція.

Для отримання додаткової інформації ви можете проконсультуватися з нашими представниками через веб-чат, електронною поштою або телефоном.

Немає товарів

Вгору