МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 500 грн.
Пишіть нам на e-mail: [email protected]
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Фітинги електрозварні і литі (ПНТ)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Фітинги із закладним нагрівачем 

для систем газо- та водопостачання

Кожен фітинг забезпечений індикаторами закінчення зварювання. Після завершення зварювального процесу зі спеціальних отворів на поверхні фітинга з'являються штирі-індикатори.

Захищений від корозії нагрівальний дріт (електроспіраль)

Процес виробництва фітингів повністю автоматизований, що дає змогу контролювати всі операції. Нагрівальний дріт інтегрується у виріб на етапі лиття під тиском, що захищає метал від корозії. Ідеально розподілений крок електроспіралі рівномірно прогріває зони зварювання, створюючи якісне з'єднання.

 

Фітинги із закладними електронагрівачами або електрозварні фітинги при виготовленні забезпечуються нагрівальними елементами з дроту. При електронагріванні дроту до певної температури поліетилен починає плавитися, утворюючи з'єднання, яке забезпечує надійне з'єднання труб ПНТ, яке не втрачає міцності з плином часу.

Фітинги електрозварні ПНД утворюють стики, які гарантують повну герметичність трубопроводу і захищають від проникнення сторонніх речовин всередину трубопроводу або витоків. Так здійснюється монолітне з'єднання частин трубопроводу, яке збереже цілісність протягом експлуатації. Для ПНД трубопроводу цей період становить не один десяток років.

Електрозварні фітинги протягом цього періоду не втрачають своїх основних характеристик і підтримують стабільну роботу поліетиленового трубопроводу. Вони не звужуються і не засмічуються з плином часу, не взаємодіють з речовиною, що транспортується, і навіть в агресивному середовищі зберігають працездатність. Так само мають підвищену стійкість до перепадів температур і механічних пошкоджень. Не піддаються впливу іржі та корозії.

Виготовляють такі фітинги з поліетилену низького тиску високої щільності марок поліетилену PE 100 і використовують для монтажу водопроводу промислового і господарсько-побутового призначення, при будівництві газопроводів.

Терморезисторні фітинги використовують там, де стикове зварювання непрактичне і незручне. Як правило, це має місце у випадках ремонту пошкоджених ПНТ трубопроводів, а так само позапланового розкриття траншей, за складних погодних умов, в умовах тісноти.

Національні та міжнародні стандарти дають можливість застосовувати діапазон малих напруг від 8 до 48 В. Оптимальне визначення часу зварювання і параметрів напруги дає змогу гарантувати, що навіть у разі деякої невідповідності реальним умовам, наприклад, зазору між фітингом і трубою, температури довкілля тощо зварювальний процес пройде нормально.

Так само в цьому розділі Ви зможете знайти литі стикові фітинги. Ці фітинги виготовляються методом лиття з поліетилену марки ПЕ 80 і ПЕ 100. Вони відмінно підійдуть для з'єднання труб ПНТ як методом звичайного зварювання, так і за допомогою електрозварювальних фітингів, з якими вони відмінно комплектуються.

Вгору